ÖZ DİLİNİ KENDİNE SAKLA!

Bu makale 4614 kere okunmuş.25 Ocak 2018, Perşembe - 19:16
ozlemtahtaci @ hotmail.com

Değerli okurlarım,

Son zamanlarda Sözcü Gazetesinin dilinden düşürmediği, yazılarında sıklıkla yer verdiği meyvenin adı nedir?

Çoğunuzun HURMA dediğini duyar gibiyim. İnsan sağlığına faydası saymakla bitmeyen hurma, Sözcü Gazetesini neden bu kadar rahatsız etmiş olup, midelerinde hazımsızlığa neden oldu.? Ülke geleceği için ne zaman radikal kararlar alınsa, köşe yazarlarının genelinde aynı ifadeler aynı kelimeler...

Afrin operasyonuna katılan Mehmetçiklerimiz için tek kelime duanız, temenniniz yokken (hani yalandan dahi olsa), insan haklarından bahsedecek en son kişisin, Özdil.

“FİKRİNİZ NEYSE ZİKRİNİZ DE O”

Genelde konu başlıkları; İslamiyet, Müslümanlık, bölücülük, fuhuş, tecavüz, imam hatip okulları, devamlı kadına şiddet olan bir gazete hasta ruhlu yaratıkların yaptıklarını tüm Müslümanlara mal etmeye çalışacak kadar ruhsuz, nefesiniz, kaleminiz bir o kadar kin ve nefretle dolu, bu meymenetsizlikte yüzünüze yansımış. İlla bölücülükten ahlaksızlıktan şiddetten bahsedeceksen bunları tüm insanlığa mal ederek değil, FETÖ, PKK, PYD, DEAŞ, YPG, HDP VE TERÖR SEVDALISI ABD’YE, değinerek yapacaksın (Yüreğiniz elverirse tabii) Teröre karşı mücadelede Milli ittifak (Tahammül etmekte zorlandığınızın farkındayım.) olmayı başaran devletin, milletin kararlarına saygı gösteremeyip 15 Temmuz‘da gerçekleşen terör olayından bu yana istikrarlı davranan MHP’yi saraydan kadrolu diyerek ortaya attığın yalanınıza kendinizi inandırmaya çalışacağınıza bükemediğiniz elleri öpüp sessiz sedasız (En azından bu süreçte) köşelerinizde oturmayı deneyin. Bunu yazılarınızda sözde bahsetmeye çalıştığınız insan haklarının sahibi olan İNSANLIK adına yapın.

“KÖTÜNÜN HABERCİSİ DECCAL OLMAYIN! ÖNCE İNSAN OLUN”

Sıkışmış negatif düşüncelerinizle, satılmış beyinlerinizle operasyonun adını oluşturan zeytinin, dalın tanımına dahi sayfalarca yer verirsiniz. Ülkemiz adına önemli olan operasyonun önemine tek kelime yer veremeyip, hatta olayları saptırıp gündemi değiştirmeye kalkarsın, sonra “SÖZCÜ SUSARSA TÜRKİYE SUSAR” olursun. Ülkemizin iç ve dış düşmanlarına karşı, teröre karşı dik durmasını beceremeyen, birlik beraberlik içerisinde yaşamasını bilemeyen, fitne fücur sokan “SÖZCÜ “değil “FERİŞTAHI” olsa,” SUSSUN.”

Sussun ki, Mehmetçiklerimizin kanı dursun, sussun ki terörle beslenen her yer temizlensin, sussun ki terörün bağlantı yolları kesilsin sussun ki, önce içimizdeki düşmanlardan arınalım sussun ki, dış düşmanlara karşı da muhtaç olduğumuz kudretin öncelikle kendi içimizde olduğuna inanarak işe başlayalım. Sonrasında birlik beraberlik ve dayanışmayla terörün üreme alanları temizlenebilsin.

SUSSUN Kİ, ARTIK ANALAR, BABALAR, EŞLER, EVLATLAR AĞLAMASIN.

Kötünün habercisi, devamlı negatif düşünceleriyle genç beyinleri etkilemeye çalışan, kötülükten beslenen” sözcü” negatif sözünü, nefret ve kin dolu kalemlerini, öz dilini de

KENDİNE SAKLA!

Hareketsiz, ruhsuz enerjilerinizden, satılmış beyinlerinizden kurtulmanın yolu olarak sizlere bol meditasyonlu, bol yogalı günler dilerim.

Afrin operasyonunda ve vatanı uğruna şehit olan tüm Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar dilerim. Hayırlı haberler beklediğimiz Afrindeki ordumuzun,askerlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız, kalbimiz sizlerle…

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki