KINAYI GETİR ANEY!

Bu makale 1929 kere okunmuş.21 Mart 2017, Salı - 18:55
ozlemtahtaci @ hotmail.com

Kınanın bizler tarihimizde geleneklerimizde göreneklerimizde niçin yakındığını iyi biliyoruz da sen  eskiden mensup olduğun milliyetçi ,vatan millet ,bayrak sevdası taşıyan partinden öğrenemediysen bu saatten sonrada öğrenmen imkansız!

Kültürümüzde kına evlenen kızlarımızın avuçlarına eşine evlatlarına kurban olsun diye,kurban bayramımızda kesilen kurbanın sırtına Allah'a kurban olsun diye,askere giden MEHMETÇİĞİMİZİN ellerine avuçlarına yakınır ki 

GÖKTE DALGALANAN ŞANLI BAYRAĞIMIZ İNMESİN.

MİNARELERİMİZDE EZAN SUSMASIN.

ECDAD YADİGARI BU VATAN BÖLÜNMESİN.

Allah için vatan, bayrak sevdası, namusu için kurban olsun diye yakınır.(En şereflisi de bu)

Amma velakin gel gör ki yalandan  yere süsleme,  propaganda aracı olarak ortalık karıştırmak, fitne fesatlık sokmak için YAKINMAZ!!! (YOK BÖYLE BİR KINA YAKINMA ŞEKLİ YOK!)

Peki sana sormazlar mı? AKŞENER o ay yıldızlı kınayı 15 Temmuz gecesi de ellerine yakınıp meydanlara inebildin mi? (Kına yakmaya fırsatım olmadı ama daha ne olduğunu bilmeden kadın halimle tek başıma kimsecikler yollarda bile değilken ben yollardaydım)

Şimdi o kınayı eline yaksan ne yakmasan ne yüreğine yakamadıktan sonra.Bizler bayrağın ŞEREF olduğunu kınanın DEĞER olduğunu yokluklarla verilen Malazgirt, Çanakkale Kurtuluş ve birçok zaferleri en son 15 Temmuz zaferini menfaatsizce vatan ve toprak sevdası taşıyan ecdadımızda atalarımızda vatan evlatlarımızda gördük.

Çelişen fikirlerinle bastırılmış duygularınla mı ellerine kınalar yaktın?Kına yakarak çıktığın hayırlı sandığın bu yola hangi kimlikle çıktın? Partinden ihraç edilişini kınalı ellerinle mi kutladın?

Şehit analarımızın şehit eşlerimizin kınalı al elleriyle, evlatlarımıza kadınlarımıza askerlerimize eşlerimize gazilerimize silah tutan kanlı elleri mi karıştırdın?Hayırlı yolun buysa senin.. hayırın da  senin olsun...

SEN ELLERİNE KINALAR, İSTERSEN KALICI DÖVMELER, 80 MİLYON HAYIRLAR BASTIRSANDA ZİRVEDEN AŞAĞIYA İNİŞİNİN NASIL HAYIRLARA VESİLE OLDUĞUNU KENDİ KINALI ELLERİNLE GÖSTERDİN.

KINAYI GETİR ANEY! LAZIM

AK ELLERE, AL KINALAR 15 TEMMUZDAN SONRA 16 NİSANDA NASIL YAKINIR, GÖSTERECEĞİZ.

KINA ÖYLE YAKINMAZ,BÖYLE YAKINIR, SAYIN AKŞENER.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki