Dikkat Et Kötü Yola Düşme

Bu makale 2032 kere okunmuş.09 Temmuz 2017, Pazar - 00:05
ozlemtahtaci @ hotmail.com

AK KOYUN KARA KOYUN
Gezi kalkışması,17-25 Aralık ihaneti ve o kara, o uzun ak koyun kara koyunun geçitte belli olduğu   gece 15 Temmuz..
-Apartmanda bir aşağı bir yukarı bavul taşıyorum tatil için yola çıkacağız.
-Televizyonda NTV kanalı açık gözüm takıldı boğaz içi ve FSM köprülerini asker görünümlü cuntacılar(O an bilmiyoruz tabi)  tek yönlü yolu kapatmış.
Vatandaşın biri sordu tatbikat mı? 
EVİNİZE DÖNÜN!TATBİKAT DEĞİL DARBE...
Bu cümleyi kurarken vatan millet sevdalısı aziz yüce Türk halkının evine döneceğini düşünüp sokağa dökülecegini tahmin edemeyecek kadar beyinlerinizi satmıştınız.
İlk iş annemi aradım kardeşimle Kütahya yolcusuydu titrek sesle yavrum bizi asker(hainler)yoldan döndürdü evdeyiz masanın altında(Üsküdar semalarında savaş uçakları alçaktan uçuyorDu çünkü o an) kizkardeşimin ağlama sesiyle dünyam yıkıldı,babamın emanetiydi önce vatan sonra annem, kardeşim.Artık duramazdım durmamalıydım da..İşte o an reisi cumhurumuzdan beklenen çağrı...Saniyesinde evladımı öpüp   hakkınızı helal edin diyerek ne olacağımı nereye gideceğimı bilmeden sokağa attım kendimi (Tuzla Aydınlı mahallesi,Tuzla Ak parti binası,havaalanı arası mekik dokuyuşlarımız)   etraf karanlık arabada yalnızım yollarda o an kimsecikler yok tek tük araba dörtlüleri yanık gördüğümde açıyorum dörtlüyü kapalı gördüğümde kapatıyorum KİM? NE? NECİ? Ne oluyor? anlamadan yollardayım çünkü o gece bizim gibi  niceleri yaşlı genci erkeği bayanı çocuğu demeden meydanlardaydı.(Rabbim gaziliği şehitliği nasip görmedi bize)
Demokrasiyi bu ülkeyi size yedirir mi bu millet?
BÖYLE AK KOYUNA CAN FEDA..
Cumhurunuz dedi hemen koyun gibi çıktınız diyen CHP li arkadaşım o gün bu ak koyunlar olmasaydı  (tabirinizle) bugün hainlerin dış güçlerin Amerikanın PKK nın köpeği olarak evinde bombaların altında oturur Türkiye topraklarının nasıl bölündüğünü seyrederdin.Sonrası mı uzaklara bakma Suriye Mısır Arakan..Kolay mı onlar içinde vatanlarından kopup yuvası dağılsın düzeni bozulsun
Kim ister kimse.Tüm Türkiye düşmanlarının amacı da bu değil mi zaten.Milli birlik ve beraberliğimizi bozmak topraklarımızı bölmek Türkiye'yi dağıtmak. Başarabilirler mi? Allah'ın izniyle asla..
Türk Milleti "DEMOKRASİDEN TAVİZ YOK,DARBEYE GEÇİT YOK" dedi.
Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, projeleri bozan aziz Türk milleti  milletin tankını,helikopterini,silahını çeviren hainlere leşlere fetoculara  vatanın ne demek olduğunu cesurluğu yiğitliğiyle silahların, tankların üzerine giderek "DÜNYA DERSİ" verdi.
Dünyaya verdiğimiz dersi Ak parti karşısında  seçim yenilgileri ile birçok kez alan ancak ısrarla anlamayan  dersine iyi çalışamayan KILIÇDAROĞLU ABD feto işbirliğinden sonra ABD CHP işbirliği mi başladı.
Adalet yürüşü değil gel şunun adı spor yada onca işimiz gücümüz varken yolumuza taş koyanlar(Terör,PKK.Feto..) varken  karışıklık isyan çıkartmak olsun diye yollara düşen bir sen eksiktin tam oldu.Yahu adam darbe girişimine karşıyız diye konuşan sen mitinge gelen sen(zorla mı yaptırdılar sana)birlik beraberlik mesaji veren sen toplama kampı gibi nerde hain var yanına alıp yola çıkan sen demezler mi adama SENİN ADALETİN NERDE KALDI?DENGEN Mİ BÜNYEN Mİ BOZULDU?
 
Adaleti eşitliği olan ülkemde yok o yok bu yok diye kendini yalandan yollara vurdun acaba yürüyenleri bu ülkenin askeri bu ülkenin polisi korumadı mı  (gayette güzel korunuyorsunuz gayet normal çünkü sizlerde bu ülkenin vatandaşısınız.) Her gittiğin yerler güvenlikli temiz hazırlanıyor dimi bunlar gökten zembille inmiyor bir yaptıranı var bunun neresinde eşitsizlik adaletsizlik çünkü niyetleriniz farklı her an kalkışma kaos yaratmak ülkeyi geriye götürmek kanınızda huyunuzda var 1960'lardan kalma. Ülkenin istihbaratı sayesinde iki defa can güvenliğin sağlandı teşekkürün bu mu oldu?Ak parti anca yollar da yollar yaptı dediğiniz o yollara düştün senaryosunu hainlerin yazıp filmini chpnin oynadığı bu filmde DİKKAT ET DE KÖTÜ YOLA DÜŞME!!!
Ülkemizin üzerine oynanan oyunların, çizilen projelerin piyonu olmayın milli birlik beraberliğimizle cesaretimizle bükemedikleri ele sahip çıkacağın yerde boş yere kendini yollara vurma ülkenin karşısında değil hakkaniyetli muhalefetinle yanında yer al.Yer al ki büyüyen gelişen Türkiye'yi hep beraber daha da ileri götürelim istemez misin? Saçmalıklarınla engel olacağına.Hainlere teröristlere karşı yürekten birlik beraberlik mesajı overemiyorsan artık o koltuğu işgal etme.Bana göre 15 Temmuz tarihine yakın bir tarihte burda oluşunuz da yürüyüşünüz de hiç inandırıcı ve masum değil.Müsade et de o yollarda güvenlikli şekilde yürümenizi sağlayan vatanın ne demek olduğunu bilen tüm kahraman şehitlerimizi ve 15 temmuz demokrasi şehitlerimizi rahmetle analım.Allahın nuru üzerinize olsun Ruhunuz şad olsun.Tanklara bedel silahlara yürüyen gazilerimizi o kahraman yürekleri   kara gecede meydanları boş bırakmayan kahramanlarımızı şükranla anıyorum.Allah sizlerden razı olsun.  
AH VATAN!AH VATAN! VATAN SEVMEK İMAN'DANDIR.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki