Yıkmak Bölmek İsteyenlere Cumhur İttifakı “Dur” Diyecektir

Bu haber 759 kere okunmuş.10 Haziran 2018, Pazar - 13:22

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı ve Tuzla Ülkü Ocakları Tuzla Sahil Tören Alanında bir iftar programı düzenledi. İftara MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’de katıldı.

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı ve Tuzla Ülkü Ocakları’nın düzenlediği ve yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı Tuzla Sahil Tören Alanındaki iftara MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün yanı sıra; İl Başkan Yardımcıları, çevre ilçelerin ilçe başkanları, MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayları Aziz Aydoğdu, Gülbeyhan Saylağ, Mücahit Güngör, Şükrü Şimşek, Ömer Faruk Güngör, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Özdinç, AK Parti Tuzla İlçe Başkan Yardımcısı Kenan Yazıcı, , AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyeleri Çiğdem Arslan ve İlker Gökdemir, BBP Tuzla İlçe Başkan'ı Cüneyt Şahin ve yönetimi, Tuzla’daki STK’ların yöneticileri, Şehit ve Gazi Aileleri, Muhtarlar ve Tuzlalılar katıldılar.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, Kadın Kolları Başkanı Demet Gültürk ve Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci, Mehter takımı eşliğinde iftara gelenleri kapıda karşıladılar.

İftar öncesi Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunurken, hep birlikte edilen duaların ardından okunan ezanla oruçlar açıldı.

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı ve Tuzla Ülkü Ocakları Tuzla Sahil Tören Alanında düzenlediği iftarda bir konuşma yapan Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci, “ Hepinizden Allah razı olsun. Aynı sofrada ekmeğinizi bizimle paylaştınız. Ne Mutlu Türküm Diyene” dedi.

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı ve Tuzla Ülkü Ocakları Tuzla Sahil Tören Alanındaki iftarda bir konuşma yapan MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, “ Sizlerle aynı sofrayı, aynı aşı paylaşmak bizleri onurlandırmıştır. Ramazan ayımızın son günlerinde, bu birlik ve beraberliğimizin devam etmesini Yüce Allah’tan Niyaz ediyorum. Yaklaşan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. 24 Haziran seçimlerine giderken, bu seçimleri daha farklı düşünmek, daha farklı değerlendirmek lazım. Emperyalistlerin içerden ve dışardan ülkemizi sarmaya çalıştığı, ülkemizi yıkmak için mücadele ettiği bir dönemde seçim yapacağız. Tüm bu yıkmak, bölmek isteyenlere Cumhur İttifakı “Dur” diyecektir. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi “ Devletin olmadığı, ülkenin olmadığı yerde siyasete ne gerek var.” Bu nedenle sınırlarımız etrafında yaşananlara dikkat etmemiz gerekiyor. Ülkemizi bölmek isteyenlere dikkat etmemiz gerekiyor. Bu noktada 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve güçlü bir MHP’nin, güçlü Türkiye’nin oluşmasında bizim Milletvekili Adaylarımızı tercih etmenizi istiyoruz. Karşımızda ittifaklar var. Karşımızda siyasi partiler var. Ancak bunlar ülkenin birlik ve beraberliği için mücadele etmiyorlar. Bizler size Büyük Türkiye vaat ediyoruz. Bizler size Büyük Turan ülkesi vaat ediyoruz. Bir olun, beraber olun. Allaha Emanet olun” dedi.

MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’de iftar programında yaptığı konuşmada, Tuzlalılardan Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek isteyerek yaptığı konuşmada, “ Bizleri bu güzel iftar sofrasında yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu irade Cumhur İttifakı. Cumhur İttifakının çok kıymetli adayı Recep Tayyip Erdoğan. Aynı zamanda Güçlü Türkiye, Güçlü Meclis ve Güçlü MHP sloganıyla yola çıktık. Dolayısıyla 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanını seçerken, aynı zamanda MHP’ye sandıkta teveccüh göstereceğinize inanıyorum. 24 Haziran seçimleri bir önceki seçimlerden çok daha farklı bir süreç. Ülkenin ve Milletin bekasını etkileyecek bir sonuca doğru gideceğiz. Bir tarafta Cumhur İttifakı ile Milletin, Devletin birlik ve bütünlüğünü savunan bir irade. Bir tarafta da terör örgütünün siyasi uzantısının sözde Cumhurbaşkanı adayına özgürlük naraları atan bir irade. Tercih sizin, takdir sizin” dedi.

Konuşmaların ardından MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci misafirleriyle birlikte Tuzla Sahildeki MHP ve Ülkü Ocakları standını ziyaret ederek, sohbet ettiler ve çay içtiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki