Volkan Beşiroğlu “Biz Sadece Bize Oy Verenlerin Değil, Tüm Tuzlalıların Hizmetindeyiz"

Bu haber 1193 kere okunmuş.16 Nisan 2019, Salı - 16:48

MHP Tuzla Belediye Meclis Üyeleri Volkan Beşiroğlu ve Ferhat Altunkaynak, yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldiler.

Cumhur İttifakı listesinden 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi seçilen Volkan Beşiroğlu ve Ferhat Altunkaynak, bölgede yayın yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldiler.

Yerel Basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya gelen MHP Tuzla Belediye Meclis Üyeleri Volkan Beşiroğlu ve Ferhat Altunkaynak basın mensuplarına teşekkür ederek, bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

Basın mensuplarıyla kahvaltı programında konuşan MHP Tuzla Belediye Meclis Üyesi Ferhat Altunkaynak,

Kahvaltıda bir konuşma yapan MHP Tuzla Belediye Meclis Üyesi Volkan Beşiroğlu, “ Bizler MHP Tuzla Belediye Meclis Üyeleri olarak Tuzlalıların yararına olan her konuda seçime giren tüm parti temsilcileriyle mutlaka görüşmelerimiz ve konuşmalarımız olacaktır. Milliyetçi Hareket partisi olarak bizlerinde kendimizce ürettiğimiz plan ve projelerimiz vardır. Öncelikle bütün meclis üyeleriyle birlikte seçilen 37 kişi ile birlikte Tuzlalıların yararına ne var ise bunu konuşacağız. Kavga etmeden ayrıştırmaya bulaşmadan bunu 37 meclis üyesi ile birlikte yapmak istiyoruz. Meclisimizde bulunan kişileri mezhebi, siyasi düşüncesi aidiyeti beni ve grubumu ilgilendirmiyor. Tuzlalıların yararına ne yapılacak ise bunu teklif eden CHP’li ya da AK Partili olsun biz onun yanında olacağız. Ayrıştırmak üzere söylenen hiçbir sözün içinde asla olmayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi 50 yıllık bir siyasi parti olarak bu dili kullanmıştır. Hiçbir zaman bölgesel ayrım yapmamıştır. Hiçbir zaman aidiyet ayrımı yapmamıştır ve ülkesine milletine hizmet etmiştir. Biz sadece bize oy verenlerin değil, tüm Tuzlalıların hizmetinde olacağız. Tuzla’ya ve Tuzlalılara yarar ne ise bunların peşinde olacağız. Bunların takipçisi olacağız ve yapmaya da gayret göstereceğiz. Diğer hususlar bizi ilgilendirmiyor. 5 yıl boyunca “Siyasi Rant” peşinde olmayacağız. Bizi ilgilendiren taraf vatandaşın hayrına yapılacak olan çalışmalarda birlikte olacağız” dedi.

Konuşmasına devam eden Volkan Beşiroğlu, “ Cumhur İttifakının ruhuna zarar vermeden bu hem şahsımız için, hem partimiz için hem de Genel Başkanımızın üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu ruh Türk Milletinin ruhudur. Cumhur İttifak’ı Türk Milletini kapsayıcı bir unsurdur. Bizde Tuzla’da Cumhur İttifak’ına zarar vermeden bütün çalışmalarımızı yapmak istiyoruz. Seçim atmosferinde sahada yaptığımız çalışmalar neticesinde Tuzla’nın birçok sorunu hakkında çalışmalarımızı yaptık. Sorunlarını görüp çözümlemeler ürettik. Bunları gerek Belediye Meclisi’nde gerekse Belediye Başkanına sunarak bu sorunlar neticesinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak katkı sağlamak istiyoruz. Tekrar ifade etmek istiyorum. Siyasi kazanç uğruna hiçbir çalışmamız olmayacak. Tuzlalının neye ihtiyacı var ise bununla uğraşacağız. Bunları çözme noktasında gayret göstereceğiz. Ben umut ediyorum ki, 37 belediye meclis üyesi ve belediye başkanıyla birlikte, siyasi partilerin vereceği desteklerle beraber, ilçe başkanlarının vereceği desteklerle beraber ve Tuzla’yı yöneten mülki amirlerin desteğiyle beraber kardeşlik dilini kullanarak bu 5 yıllık süreci biz geçirmek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

MHP Tuzla Belediye Meclis Üyeleri Volkan Beşiroğlu ve Ferhat Altunkaynak daha sonra basın mensuplarının kendilerine sorduğu soruları cevapladılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki