31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi yapılan anketlerde Tuzla’da Cumhur İttifakı Adayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Son olarak GENAR Araştırma Şirketi tarafından Tuzla’da yapılan ankette Cumhur İttifakı Adayı Dr. Şadi Yazıcı, % 53,7 ile Tuzla’da birinci çıkıyor.

Anket sonuçları Muhalefeti terletirken, öfkelerinin, attıkları iftira ve yalanlarının da sebebi anlaşılıyor. Tuzla’da 10 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yürüten, her zaman halkla iç içe olarak her kesimi kucaklayan Dr. Şadi Yazıcı, her türlü karalamalara ve iftiralara karşı emin adımlarla ve samimi çalışmalarıyla, her zamanki gibi gerçekçi ve vizyon vaatleriyle Ustalık Dönemine hazırlanıyor.

10 yıldır Tuzla Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve bu 10 yılda Tuzla’ya çağ atlatan Dr. Şadi Yazıcı, “ Zor diye bir şey yok, İmkansız sadece biraz zaman alır” diyerek birilerinin hayal dediklerini gerçekleştirirken, birilerinin “ Tuzla Belediye Başkanı olduğumuzda yapacağız” dediklerini çoktan yaptı fakat bundan muhalefetin haberi yok.

Yeni dönem çalışmalarını şimdiden başlatan Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, yeni dönem projeleri arasında yer alan Mimarsinan ve Şifa Mahallelerindeki okul inşaatını da başlattı.

Dr. Şadi Yazıcı’nın yeni dönem projeleri arasında olan Aydınlı Mahallesi TOKİ Kültür Merkezi’nin de çalışmalarına şimdiden başlandı.