Üniversiteyi Kazanan "Bizim Çocuklarımız", Gönül Elleri Çarşısı'nın Gururu Oldu

Bu haber 977 kere okunmuş.29 Ağustos 2017, Salı - 18:18

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı etüt sınıflarında ücretsiz eğitim alıp üniversite sınavını kazanan 'Bizim Çocuklarımız', bir kez daha gurur kaynağı oldu.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yetimler Komisyonu’nun ücretsiz etüt sınıflarında eğitim desteği verdiği gençler, başarılara imza atıyor. Etüt sınıflarında eğitim desteği alıp sınavlarda yüksek puanlarla üniversite hayallerini gerçekleştiren gençler, yeni yuvalarına düzenlenen yemekle uğurlandı. Aralarında Tıp ve Eğitim Fakültesi de dahil olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde eğitim alacak olan gençler, ilçedeki son günlerinde yine ailelerinin bir parçası olan Kadın Kent Gönüllüleri ile bir araya geldi.
Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri'nde yemek yiyen 'Bizim Çocuklarımız', Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nda Kadın Kent Gönüllüleri ile anıları paylaştı, hatıraların keyfi ve ilçeden ayrılacak olmanın hüznünü birlikte yaşadı. 
Sınavlara hazırlanan kardeşleriyle başarının sırrını paylaşan 'Bizim Çocuklarımız', "Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı ve Kadın Kent Gönüllüleri, bizim başarılı olmamız için her imkanı sağladılar. Onların sayesinde hem eğitim desteği aldık hem de sınavlara hazırlandık. Başarımızı onlara hediye ediyoruz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki