Tuzla Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD) Filistin’de İsraillilerin Saldırısında çok sayıda vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeniyle ülke genelinde 3 Gün Yas İlan edilmesiyle haftalık olağan toplantısında gerek dışarda gerek içerdeki tüm Bayraklar yarıya indirildi.

Ülke genelinde 3 gün Yas İlan edildiğini de hatırlatan TUZSİAD (Tuzla Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) Başkanı Uğur Akçadağ, haftalık olağan toplantısı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Akçadağ, “İsrail’in Gazze’deki hastaneye yönelik saldırısında yaşamını yitirenler için Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle Ülkemizde 3 Gün Ulusal Yas İlan Edilmesinin ardından, bizde merkez binamızda bulunan tüm bayraklarımızı indirdik. Gazze’de vefat eden kardeşlerimize Cenab-I Allah’tan Rahmet, Ailelerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tuzla Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD) Yönetim Kurulu Toplantısında, Başkan Akçadağ, “Daha önce açıkladığımız Vizyon, Misyon ve TUZSİAD Amaçlarında Tuzla İlçesinin ve ülkemizin ekonomik büyümesine katkı sağlama konusundaki taahhüdümüzü yineliyoruz. İş Dünyası, Sanayici ve İş İnsanları olarak, birlikte çalışarak Tuzla’yı daha parlak bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

TUZSİAD Başkanı Akçadağ, tüm sanayicilerimizi ve iş adamlarımızı ziyaret ederek Tuzla ve Türkiye Ekonomisine değer katma çalışmalarımız hızla devam edeceklerini belirtti.

Tuzla Sanayici ve İş Adamları Derneği (TUZSİAD), Uğur Akçadağ Başkanlığında göreve başlayan Yeni Yönetim Kurulu, Tuzla’da çeşitli sektörlerde hizmet veren Sanayici ve İş Adamlarını bir araya getirdi. Yeni Yönetim Kurulunda Fatih Çakır, Yahya Sağır, Veysel Ertaş, Sedat Türedi, Abdülmuttalip Örs, Kürşat Özcan, Cemalettin Meral, Savaş Karaoğlanoğlu, Selim Çelik, Kadir Uslu, Yusuf Tursun, Özcan Özer, Yunus Emre Kanıtoğlu ve Haktan Özmen var.

TUZSİAD’ın geleceği ile alakalı planlanmasında bahsederken bir köy veya yardım derneği olmadıklarını belirten TUZSİAD Başkanı Akçadağ, yapacakları sürpriz projelerle her sanayicinin yanında olan güçlü yönetim anlayışıyla sadece Tuzla ile sınırlı kalmayan tüm İstanbul’un Türkiye’nin parmakla gösterdiği marka değeri yüksek, vizyonu, misyonu ve çalışmalarıyla, projeleriyle çok yakın zamanında herkesin sahipleneceği bir yapı olacaklarını açıkladı.

Tuzla Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Muhtarları Unutmadı

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Yönetim Kurulu Üyesi olan ve aynı zamanda tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Koordinatörü Cemalettin Meral’e TUZSİAD Başkanı Uğur Akçadağ tarafında anlamlı bir plaket takdim edildi.