Tuzla'nın Her Mahallesi'nde 1 TIR Dolusu Şenlik Var

Bu haber 1495 kere okunmuş.18 Ağustos 2017, Cuma - 19:09

Tuzla Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak tüm mahallelerde düzenlendiği Mahalleler Şenleniyor etkinliği, bu yıl da devam ediyor. Çocuklar şenlikte doyasıya eğleniyor, yetişkinler de nostaljik açık hava sinemasında keyifli zaman geçiriyor.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Mahalleler Şenleniyor etkinliğinde 1 TIR dolusu eğlenceyi mahalle sakinleriyle buluşturmaya bu yıl da devam ediyor. Kiptaş 2. Etap konutlarında başlayan mahalle şenliklerinde, hem çocuklar hem de yetişkinler keyifli zaman geçiriyor. Çocuklar, şenlikte izleyici olmakla sınırlı kalmayıp sahnede de yer alıyor. Evet-hayır ve tekerleme oyunlarında hem eğlenen hem de yarışan çocuklar, sahneden hediyelerle ayrılıyor. Ateşbaz, illüzyon, jonglör, Hacivat ve Karagöz şovları ile eğlenen çocuklar, her gösterinin ardından beğenilerini alkışlarla gösteriyor.
Tuzla Belediyesi Şelale Eğitim Parkı ve meydanlar, etkinlikte geleneksel sokak oyunları ve oyun havuzlarına da ev sahipliği yapıyor. Birbirinden güzel oyunlar, hediyeli yarışmalar ve gösteriler ile doyasıya eğlenen çocuklara yiyecek ve içecek ikram ediliyor.
 Etkinlikler, vizyondaki filmlerin açık hava sinema gösterimi ile sona eriyor.
Etkinliklere katılan vatandaşlar, yaz akşamlarına farklı bir renk katan etkinlikler için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'ya teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki