Tuzlalı Bitlisliler İftarda Buluştu

Bu haber 648 kere okunmuş.29 Mayıs 2018, Salı - 11:20

Tuzla’da yaşayan Bitlisliler, Tuzla Şelale Park’ta Tuzla Bitlisliler Platformu’nun düzenlediği iftarda bir araya geldi. İftara AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’da katıldı.

Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi ve Platform Başkanı Bahrem Kuruağaç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programına AK Parti İstanbul Milletvekili ve Milletvekili Adayı Osman Boyraz ve Bitlisli İstanbul Milletvekili Adayı İbrahim İlçi, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, AK Parti Tuzla Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, MHP Tuzla İlçe Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Uz ve İlçe Yöneticileri ile çok sayıda Kanaat Önderi ve Bitlisliler aileleriyle katıldı.

Tuzla Bitlisliler Platform Başkanı Bahrem Kuruağaç AK Parti İstanbul Milletvekili ve Milletvekili Adayı Osman Boyraz ve Bitlisli İstanbul Milletvekili Adayı İbrahim İlçi ile Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Bitlisliler iftarında birer selamlama konuşması yaparak, birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Bitlisliler iftarına katılan davetliler daha sonra Tuzla Şelale Park’taki Dernekler Platformu’nda bulunun Bitlisliler Dernek Platformuna geçerek, çay içerek sohbet ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki