Tuzla’dan Afrin’e Gönderilen 120 Koli Oyuncak Teslim Edildi

Bu haber 768 kere okunmuş.19 Nisan 2018, Perşembe - 14:09

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi “ Oyuncağım Senin Olsun” Projesi kapsamında Afrin’deki çocuklara götürülmek üzere Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa proje gerçekleştirdi.

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hüseyin Kurt ve Gençlik Meclisi üyeleri, Tuzla’daki okullardan toplanan 122 koli oyuncağı Kilis Jandarma Komutanlığına teslim ettiler.

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hüseyin Kurt Afrin’deki çocuklara iletilmek üzere Kilis Jandarma Komutanlığı’na teslim ettikleri kolilerin ardından yaptığı açıklamada, “ Tuzla Gençlik Meclisi olarak “ Oyuncağım Senin Olsun” Projemize destek veren başta Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu’na, Kent Konseyi Başkanımız Ergül Özdemir’e ve bizlerle birlikte Kilis’e kadar gelen Aytekin Akkurt’a teşekkür ederiz” dedi.

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hüseyin Kurt, “ Tuzladaki tüm gençlerin birlik beraberlik ve gönüllülük esas alan projelerde yer alması için çalışıyoruz. Tuzla genci olarak Ülkemizin diğer gençlerine öncü olma hedefindeyiz. Gençlerin bize ulaşması için Instagram hesabımız “Tuzla Gençlik Meclisi” buradan tüm gençler bize ulaşabilirler ve projelerini aktarabilirler” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki