Tuzla'da Yaşayan Ordulular Şelale Park'ta İftarda Buluştu

Bu haber 922 kere okunmuş.27 Mayıs 2018, Pazar - 00:36

Tuzla'da yaşayan Ordulular Tuzla Ordulular Derneği tarafından Şelale Park'ta düzenlenen İftar'da bir araya geldi. İftara Ordulu olan  AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma da katıldı. 

Tuzla Ordulular Derneği, Tuzla Şelale Park'taki Dernekler Platformu alanında Tuzla'da yaşayan hemşerileriyle iftarda bir araya geldi. İftara Ordulu olan AK Parti İstanbul Milletvekili ve 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Uçma, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkan Yönetimi, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya BAcacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla'daki Ordu Dernek Başkanları, Mahalle Muhtarları ve diğer ilçe dernek yöneticileri katıldılar. 
İftar öncesi AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti İlçe Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı birlikte masaları gezerek hemşerilerine "Hayırlı İftarlar" temennisinde bulundular. 
Tuzla Ordulular Derneği iftarında konuşan Başkan Mehmet Irmak, " Ramazan ayı yardımlaşma ve dayanışma ayıdır. Bu mübarek ayda iftar davetimize icabet eden tüm kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi. 
Tuzla Ordulular Derneği İftarında bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, kendisinin de Ordulu olduğunu belirterek, " Bugün Ordulu hemşerilerimizle bir arada olmanın gururu içerisindeyim. Bende Ordulu bir kardeşiniz olarak sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutluyum. Her birinize katılımınız için teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. İnşallah Allah izin verirse önümüzdeki seçimde Tuzla'da yaşayan Ordulular olarak sandıkları patlatacağız. Güçlü Devlet, Güçlü Millet noktasında tüm hemşerilerimizden, tüm kardeşlerimizden buraya katılan tüm Ordulular bu noktada desteklerini esirgemeyeceklerinden hiç bir şüphem yok. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin" dedi. 
AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma da yaptığı konuşmada, hemşerileriyle bir arada aynı sofrayı paylaşmaktan mutlu olduğunu belirterek, " İftarımız bereketli olsun. Rabbim beraberliğimizi bozmasın. İnşallah İstanbul'daki tüm Ordululardan fire vermeyeceğiz. Çünkü bu beka sorunudur. Bu çocuklarımızı, geleceğimizi kime emanet edeceğimizin seçimidir. Cumhur ittifakı olarak biz diyoruz ki,  Güçlü Devlet, Güçlü Millet ve Güçlü Meclis. İnşallah milletimiz 24 Haziran'da ülkemiz üzerinde oyun oynamaya çalışanları tarihin çöplüğüne gömecektir. 24 Haziran seçimlerimizin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Ramazan'ınızı tebrik ediyorum" dedi. 
İftar programında bir konuşma yapan MHP Tuzla İlçe Başkanvekili Halil İbrahim Uz'da 24 Haziran seçimlerine dikkat çekerek, " Biliyorsunuz 24 Haziran Güçlü Türkiye, müreffeh Türkiye, huzurlu Türkiye'nin yarınlarına adım atmak için bir dönüm noktasıdır. Siz vatan ve bayrak sevdalılarından destek bekliyoruz" dedi. 
Tuzla Ordulular Derneği iftarında bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, " Rabbim nice Ramazanları bir ve beraber yaşamayı nasip etsin İnşallah. Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışanlara Rabbim fırsat vermesin. Tuzla'da da bunu yapmaya çalışıyoruz. Bunu sizlerle beraber başardık. Dernek başkanlarımıza bugün ki yemeğin düzenlenmesinde emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. 

Tuzla Ordulular Derneği iftarının ardından Dernek Başkanı Mehmet Irmak, misafirlerini Şelale Park'taki dernekte ağırladı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki