Tuzla’da Yaşayan Çankırılılar Birlikte İftar Yaptı

Bu haber 616 kere okunmuş.24 Mayıs 2018, Perşembe - 13:55

Tuzla’da yaşayan Çankırılılar, Tuzla Çankırılılar Derneği ve Tuzla Belediyesi tarafından organize edilen Şelale Park’taki iftarda buluştu.

Şelale Park’taki Çankırılılar İftarına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, İyi Parti Tuzla İlçe Başkanı Recep Karaot, Milletvekili Adayları, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Meclis Üyeleri, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Zeynettin Aydın ve Tuzla’da yaşayan Çankırılılar katıldı.

Ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan Çankırılılar bir arada iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Aydınlı TOKİ İftarı’nda olduğu için iftara sonradan katılan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, masaları gezerek katılan Çankırılılara “afiyet olsun” dileklerinde bulundu.

Tuzla Çankırılılar Derneği İftar programında konuşan Dernek Başkanı Hakan Karaot, göreve yeni seçildiğini belirterek, yapacakları etkinliklerle Tuzla’da yaşayan Çankırılıların birlik ve beraberlik içerisinde olmalarını sağlayacaklarını ifade etti.

Çankırılı olan MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Arıkaya’da bir selamlama konuşması yaparak, hemşerilerinin desteğini istedi.

Tuzla Çankırılılar Derneği iftarında konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla’da yaşayan Çankırılılarla iftarda bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Yazıcı, göreve yeni seçilen Çankırılılar Dernek Başkanı Hakan Karaot’a ve yönetimine de başarılar diledi.

Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Zeynettin Aydın da yaptığı konuşmada, “ İstanbul’da ve Tuzla’da yaşayan Çankırılılar olarak bir ve beraber olduklarını belirterek, MHP’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hakan Arıkaya’ya destek olacaklarını belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki