Tuzla’da Ocak Tütüyor

Bu haber 768 kere okunmuş.29 Aralık 2017, Cuma - 16:56

Türk ve İslam coğrafyalarının her karışına hizmet etme gayretinde olan Tuzla Ülkü Ocakları, kara kışa da duyarsız kalamadı ve Tuzlalı Ülkücü işadamlarının da desteğiyle güzel bir hayra imza attı. 

Eldeki imkânları son haddine kadar kullanan Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci öncülüğünde, 100 öğrenciye mont, bot ve diğer eksikleri temin edilerek TOKİ Yahya Kemal Ticaret Lisesinde Okul Müdürü Zeki Karataş’a teslim edildi. TOKİ Yahya Kemal Ticaret Lisesinde Okul Müdürü Zeki Karataş, bu hassasiyetinden ötürü Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci’ye teşekkür ederek, böyle güzel hasletlerin toplumumuzu ayakta tuttuğunu ifade etti.

Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci’de “ Çok şükür ki ocağımız tütüyor, biz Ülkücüler, kendini cemiyete adamış insanlardır. Aynı zamanda güzel Tuzlamızın vefalı çocukları olarak, ilim tahsil eden ve beldemizin geleceği olan kardeşlerimizin eğitiminde bir nebze faydalı olabildiysek ne mutlu bize. İlmin olmadığı yerde zulüm mevcuttur. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi mazlum ve mağdurların yanında saf tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki