Tuzla’da Huzur Toplantısı Yapıldı

Bu haber 632 kere okunmuş.14 Kasım 2018, Çarşamba - 16:07

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü polis, halk ilişkilerini geliştirmek, vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm bulabilmek amacıyla Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesislerinde Huzur Toplantısı düzenledi.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Huzur Toplantısı’nda İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla’da huzurun sağlanması noktasında yaptıkları uyuşturucuyla mücadele, hırsızlık ve dolandırıcılıkla ilgili yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

Huzur Toplantısına Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Özcan, Tuzla’daki siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri, ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpagada, Tuzla’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Tuzla Mahalle Muhtarları, İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetimi ile Tuzla’daki Okulların Müdür ve Müdür Yardımcıları katıldılar.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısında Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, emniyet ile vatandaşın ortak çalışma içerisinde olması gerektiğini belirtti. Müslüm Kahraman, Huzur Toplantısına katılan vatandaşların sorularını da cevaplayarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki