Göz yaşlarınızı tutamayacağınız bir hikaye Babam ve Oğlum... Fedakar ve kahraman babalar için Tuzla Belediyesi özel bir film gecesi etkinliği düzenledi.

Tuzla Şelale Eğitim Parkı Amfi Tiyatroda Yönetmen Çağan Irmak’ın Babam ve Oğlum filmi “Babalar Günü Özel” etkinliği olarak gösterildi. Babalar günü için özenle seçilen film izleyicinin yoğun ilgisini ve beğenisini kazandı.
Film öncesinde Covid 19 tedbirleri kapsamında ateş ölçerle seyircilerin ateşi ölçülerek alana alındılar. Aileler için loca, bireysel gelenler için sosyal mesafe kuralına göre oturum düzenlendi. Gelen seyircilere film öncesi mısır ve gazoz dağıtılarak nostaljik bir hava yaşatıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, “Tuzlalı hemşerilerimiz için kültür ve sanat ağırlıklı etkinliklerimize devam ediyoruz. Zorlu süreçten geçtiğimiz bu günleri birlikte sorumluluk bilinciyle aşacağız. Daha güzel günlerde yeniden buluşuncaya dek gerekli kurallara uymalıyız. Tuzlalı hemşerilerimizle Yazlık Sinema günlerinde bir araya geliyoruz. Babalar günü için hazırlanan özel etkinlikle de bu özel günün ruhunu taşıyan güZel bir filmi misafirlerimizle hep beraber izledik. Bu vesileyle siz değerli babaların babalar gününü kutluyorum” dedi.
Aileler ve çocukların birlikte kaliteli zaman geçirebilmeleri için kültür sanat etkinliklerimiz yaz boyunca çeşitli sürprizlerle devam edecek.