Tuzla Ülkü Ocakları Başkanlığına Burhan Bektaş getirildi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “ Tuzla Ülkü Ocakları Başkanlığına Burhan Bektaş atanmıştır, hayırlı olsun Allah utandırmasın. Geçmiş dönem Ocak Başkanlarımıza teşekkür Ederim” dedi.

Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Burhan Bektaş’ın atama törenine Tuzla Ülkü Ocaklarında İstanbul Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanı Emre Çömlekçi, Ülkü Ocakları 1. Bölge Başkanı Kerim Cebeci ve Bölgedeki Ocak Başkanlarının yanı sıra Pandemi kurallarına uyularak az sayıda teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleşti.

Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkanlığına atanan Burhan Bektaş yaptığı konuşmada, “ Ülkücü Hareketin bir neferi olarak almış olduğumuz Bayrağı daha ileriye götürmek için elimizi değil gövdemizi taşın altına koymak için buradayız ve her daim hazırız. Bugüne kadar bu görevi ifa etmiş olan Başkanlarımız ve Yönetimlerine teşekkür ederim. Gece gündüz demeden bu Kutlu Davaya hizmet için çalışacağız. Yılanlardan, yıkılanlardan ve dönenlerden asla olmayacağız.  Liderimiz Devlet Bahçeli Bey ve Ocak Genel Merkezimiz izinde Teşkilatımızın emir ve talimatları doğrultusunda en ileriye taşıyacağız” dedi.