Tuzla Ordulular Derneği’nden Birlik Beraberlik Kahvaltısı

Bu haber 852 kere okunmuş.25 Mart 2018, Pazar - 15:30

Tuzla Ordulular Derneği yönetimi dernek merkezinde, Yönetim ve üyelerini kahvaltıda buluşturdu. Kahvaltıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da katıldı.

Tuzla Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Irmak ve Yönetimi, dernek yönetimini ve üyelerini kahvaltıda bir araya getirdi. Kahvaltıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra; İstanbul Ordulular Federasyonu Başkanı Celalettin Dervişoğlu, önceki dönem Federasyon Başkanı Sabri Çelebi, İstanbul Ordulular Federasyon Yönetimi, Ataşehir Ordulular Dernek Başkanı Ertuğrul Köroğlu, Tuzla Yeşil Fatsalılar Dernek Başkanı Azmi Kavcı, Hatipliler Dernek Başkanı Mustafa Kaygın Şifaspor Başkanı Mehmet Uşen, Mahalle Muhtarları ve Tuzla’da yaşayan Ordulular katıldı.

Tuzla Ordulular Derneği kahvaltısında bir konuşma yapan Tuzla Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Irmak, “ Kahvaltımıza katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Biz Tuzla’da yaşayan Ordulular olarak, gelecek nesillere kültürümüzü ve geleneklerimizi aşılayabilmemiz için bu tür kahvaltılar ve etkinlikler düzenliyoruz. Bizleri yalnız bırakmadığınız sürece, biz sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Kahvaltımıza katılan tüm hemşerilerimize bir kez daha afiyet olsun diyorum” dedi.

İstanbul Ordulular Federasyonu Başkanı Celalettin Dervişoğlu’da kahvaltıda yaptığı konuşmada, “ Siz değerli Tuzla’da yaşayan Ordulu hemşerilerimiz ile kahvaltıda buluşmaktan dolayı mutluyuz. Bizleri yaptığımız etkinliklerde hiçbir zaman yalnız bırakmayan Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya bizlere gösterdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Biz Ordulular olarak buraya sığmadık. Biz Ordulular olarak Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’yı seviyoruz. İnşallah bundan sonraki programlarda kendisiyle bir arada olacağımıza inanıyoruz ve birlikte güzel günler geçireceğimize inanıyoruz. Tekrardan bizleri sizlerle kahvaltıda buluşturan Tuzla Ordulular Dernek Başkanımız Mehmet Irmak’a ve yönetimine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Ordulular Derneği tarafından dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Her zaman güler yüzünüzü ve sıcaklığınızla bir arada oluyoruz. Orduluların Tuzlamıza ve bize kattığı değerleri bir bir gören ve yaşayan biriyim. Hem ilçemizde hem de mahallelerimizde, Orduluların birlikteliği, bizlere büyük güç katmaktadır. Tuzla ortak çatısı altında birlikte yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin bizlerle birlikteliği gücümüze güç katmaktadır. Yaptığımız hizmetleri sizlerden aldığımız güçle yapıyoruz. Biz İstanbul’un en ucundayız. Biraz ileri gittiğimizde Kocaeli sınırındayız. Birçok şehircilik ve belediyecilik konusunda insanlarımızın her türlü hizmetlerden faydalanması noktasında çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi olarak yaptıkları hizmetleri de anlatarak kahvaltıya katılan Orduluları bilgilendirdi. Başkan Yazıcı, “ Ordulular Derneklerimiz yaptıkları çalışmalarla güzel işler ortaya koyuyor. Allah razı olsun. Bizim insan yetiştirmek gibi bir sorumluluğumuz var. Siz Ordululardan ricamız, yaşadığımız medeniyeti ve kültürümüzü yeni nesillere aktarmanızdır. Biz birlikte çalışarak, beraber yapmanın hazzını birlikte yaşamalıyız. En büyük silahımız bizim birlik ve beraberliğimizdir. Bizden hiçbir zaman destek ve Güleryüzlerini esirgemeyen siz değerli Ordululara bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Kahvaltı programında Tuzla Ordulular Dernek Başkanı Mehmet Irmak ve yönetimi, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya plaket vererek, her zaman Tuzla’da yaşayan Orduluların yanında olduğundan dolayı teşekkür ettiler.

Tuzla Ordulular Derneği kahvaltısında Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kendisine sorulan sorulara cevap verirken, kahvaltı resim çekinin ardından sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki