Uzun zamandır beklenen İstanbul İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri değişimi yapıldı.13 ilçe Milli Eğitim Müdürü görevden alınırken yerlerine yeni atamalar yapıldı.

İstanbul'da Ataşehir, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerinden alındı. Bazı ilçe Müdürleri haklarında yürütülen soruşturmalar nedeniyle görevden alınırken, bazı Müdürler ise yer değiştirdi.

İşte İstanbul’da atanan yeni İlçe Milli Eğitim Müdürleri,

1. NEŞE VURAL, Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

2. HASİP TURAN, Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

3. İSMAİL GÜNDAY, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

4. MUSTAFA ERŞAHİN, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

5. AHMET COŞKUN, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

6.TAYFUN ÖZYOLCU, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

7. BURHAN BAYRAK Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

8.ALPER ASIM ÖZER, Eyüp Sultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

9. MEHMET USTA, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

10. FERHAT ÖZTÜRK, Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

11. HÜSEYİN ÖZCANLAR, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

12. ZEKERİYA ARTAR, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

13. VOLKAN PULLU, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne

VOLKAN PULLU KİMDİR?

1976 tarihinde Erzurum Oltu İlçesi´nde doğdu. İlkokulu Oltu Dağdibi Köyü İlkokulu, Orta ve Lise Eğitimini Şenkaya Lisesi´ nde tamamladı. Lisans Eğitimini 1993-1997 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünde tamamladı. 2013 Yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi (Ortak Programı) alanında Yüksek Lisans Yaptı. 05.11.1997 tarihinde Ordu Aybastı İlçesinde mesleğe başladı. Bu ilçede Uzundere İÖO, Pelitözü İÖO ve Kabalıevyan İlköğretim Okullarında Öğretmenlik ve Yöneticilik yaptı. 2002 yılında isteğe bağlı olarak Erzurum’ atandı. Oltu İlçesi İnanmış İÖO ve Karabekir İÖO´da Yöneticilik ve Öğretmenlik yaptı. Akabinde 2005 Yılında İstanbul’a atandı. Tuzla Osmangazi İÖO, Piri Reis İÖO ve Barış Manço Ortaokulu´nda Öğretmenlik ve Yöneticilik yaptı. 21 Kasım 2013 tarihinden itibaren İstanbul/Pendik Namık Kemal Ortaokulunda Müdür olarak görev yaptı. Daha sonra Malkara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne Atandı. 21 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Volkan Pullu, 13 Nisan 2018 tarihinden itibaren bu görevinden ayrılarak Maltepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Olarak Görev yaptı.