Tuzla HEM’DEN Ülke Ekonomisine Katkı

Bu haber 726 kere okunmuş.28 Kasım 2017, Salı - 17:09

Her zaman yaptığı faaliyetlerle dikkat çeken Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında hızını artırarak devam ediyor. “ Her Hafta Bir Seminer Bir Sosyal Sorumluluk Projesiyle” kişilerin çok yönlü gelişmesini ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermesini sağlamaktır.

Proje kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlardan işbirliği yapılmaktadır. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi’nin çalışkan müdürü Metin Çangır bu hafta kursiyerleriyle/öğrencileriyle iş veren temsilcilerini buluşturdu.
Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır, “ Kursiyerlerin Üretime Katkısı ve İstihdama Kazandırılması Semineriyle’’ kursiyerlerimiz ile iş verenler buluşması yapıldı. İşveren temsilcilerinden en az 100 kişinin istihdam edileceğinin sözünü alındı. Bu hafta içi en az 10 kişinin işe alımı gerçekleşecektir” dedi.

Çangır, “ Seminerde bizi yalnız bırakmayan; Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu'na, İŞKUR temsilcilerine, iş veren temsilcilerine, öğretmenlerime ve kursiyerlerime teşekkür ederim” dedi.  

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki