Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Resmileşti

Bu haber 891 kere okunmuş.09 Ağustos 2017, Çarşamba - 20:03

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER), Tuzla’da bulunan gazetecilerin bir araya gelerek aldıkları karar doğrultusunda 20 Haziran 2017’de yaptıkları müracaatla resmileşti. Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER), Tüzük ve Belgelerinin Dernekler Masası’nda onaylanmasının ardından resmileşti.

Tuzla Gazeteciler Derneği’ni (TUGADER), Turkuaz, Tuzla Press, Selam Tuzla, Tuzla Olay, Tuzla Manşet, Yeni Tuzla, Mavi Tuzla ve Anadolu Haber Gazetelerinin bir araya gelerek kurdular.

Tuzla Gazeteciler Derneği’nin (TUGADER), ilk kongreye kadar geçici yönetim kuruluna Turkuaz Gazetesi sahibi Oğuzhan Bayrak Başkanlık yapacak. Başkan Yardımcılığı görevini Tuzlapress Gazetesi Erkan Tuzla, Genel Sekreterlik Görevini Selam Tuzla Gazetesi Levent Ayhan, Muhasip üye görevini ise Tuzla Manşet Gazetesi Doğan Şerefli üstlenecek.

Tuzla Gazeteciler Derneği’nin (TUGADER), dernek binası Tuzla Kaymakamlığı karşısında yer alacak. Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER), geçtiğimiz ay Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Ülke TV haber programcısı, Gazeteci Yazar Turgay Güler'i, 2 numaralı üye olarak da Güneş Gazetesi İstihbarat Şefi Taha Hüseyin Karagöz'ü üye yaparak ülke çapında adından söz ettirdi. Son olarak Tuzla İstanbul Gazetesi sahibi Yalçın Yıldırım’da Tuzla Gazeteciler Derneği’ne (TUGADER) üye oldu.

Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER)  Başkanı Oğuzhan Bayrak, “ Tuzla'da Basın olarak birlik ve beraberlik içerisinde Tuzla'ya hizmet etmek için bir aradayız. Tabela Derneği değil tüm Tuzla'nın Tuzla'dan Haberi alacağı, etkinlik ve faaliyetlerimizle Tuzla'ya renk katarak Tuzla'nın adını Dernek olarak Türkiye'ye duyurmak istiyoruz” dedi.

Tuzla Gazeteciler Derneği Resmi Sosyal Medya Hesapları 

email ...        tuzlatugader@gmail.com

Facebook..   https://www.facebook.com/tuzlatugader/?fref=ts

İnstagram... https://www.instagram.com/tuzla_gazeteciler/

Twiter.....      https://twitter.com/tugadertuzla

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki