Tuzla Esnaf Sanatkarlarda Naci Aydın Güven Tazeledi

Bu haber 725 kere okunmuş.15 Şubat 2018, Perşembe - 19:27

Tuzla Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Kurucu Başkanı Naci Aydın  Tuzla Adli 2 restoranda yapılan genel kurulda oy birliği yeniden başkan seçildi.

Tuzla Adli 2 Restaurant’ta yapılan seçimlere katılım yüksek oldu. Tek liste halinde gidilen genel kurulda Tuzla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kurucu Başkanı Naci Aydın oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi. Divan Başkanlığını İstanbul Birlik Başkanı Yaşar Temel’in yaptığı kongrede konuşan Naci Aydın, Afrin’de Zeytin Dalı Harekatında kahramanca mücadele eden Türk Askerine desteklerinin tam olduğunu söyledi. Naci Aydın, “ Ordumuzun bu mücadeleden zaferle çıkacağından hiç bir kuşkumuz yoktur. Temennimiz en kısa sürede bu işin bitirilip herkesin sağ salim ailelerine kavuşmasıdır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize acil şifalar dileriz” dedi.

Naci Aydın, Kooperatif Yönetimi olarak bu güne kadar 31 Milyon TL kredi verdiklerini problemleri en aza indirmek ve kredi kullanan esnafı mağdur etmemek için çok şeffaf ve adil davrandıklarını ifade etti. Aydın, bundan böyle de esnaf ve sanatkarın sıkıntılarını gidermek için var güçleriyle  çalışacaklarını söyledi. Başkan Aydın, Kooperatif olarak yakın zamanda önemli bir denetimden geçtiklerini ve temiz raporu alarak bugüne kadar yaptıklarının ne kadar doğru ve yerinde olduğunu gösterdiğinin altını çizdi.

Kongrede Üyelere Yemek ve Sevgililer Günü Nedeniyle Tüm Üyelere Hediye Takdim Edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki