Tuzla Erzincanlılar’da Göksel Naçar Dönemi

Bu haber 1758 kere okunmuş.18 Şubat 2019, Pazartesi - 11:55

Tuzla Erzincanlılar Derneği Olağan Kongresi’ni yaptı. Tek aday olarak gidilen kongrede Göksel Naçar dernek başkanlığına seçildi.

Tuzla Erzincanlılar Derneği Olağan Kongresi Aydıntepe Mahallesi Sultan Sarayı Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Kongreye Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, AK Parti Tuzla Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Mehmet Kinsiz, önceki dönem dernek başkanları Kürşat Özcan ve Sedat Kinsiz, Tuzla’da yaşayan Erzincanlılar, 27. Dönem İstanbul Milletvekili Adayı Fuat Kinsiz, İBB ve Tuzla AK Parti Meclis Üyesi Soner Biber, Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Fahrettin Kır, Pendik AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Recep Palut, Kağıthane AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Arif Kabakçı, Kağıthane AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Nacar, Aydıntepe Mahallesi Muhtar Adayı Savaş Yıldız, AK Parti Tuzla Meclis Üyesi Aday Adayı Ramazan Meral, Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Ferudun Süngü, EREDEF Başkanı Mahmut Kumbar, Pendik Erzincanlılar Dernek Başkanı Cevdet Keklik, Yuvadağı Köyü Dernek Başkanı Zühdü Nacar, Altköy Dernek Başkanı Levent Ocakçı , Bayburt Vakfı Genel Sekreteri Levent Ayaz , Keçegöz Dernek Başkanı İhsan Temel, Yuvadağı Köyü Gençlik Kolları Başkanı Önder Nacar , Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Şafak Can, Akarsu Köyü Dernek Başkanı Ersin Tan , Tuzla Tügva Kurucu Başkanı Neşat Karaoğlan , Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği Kadın Kolları Başkanı Gülay Kutsal, Pendik Cemiyeti Yeşilay Başkanı Mehmet Topal, Pendik Birleşik Minibüsçüler Dernek Başkanı Vedat Açıkgöz, Tuzla-Pendik Minübüsçüler Dernek Başkanı Uğur Dar, Gıpta Et Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Kılıç, Zorlu Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zorlu, Safrane Group Yönetim Kurulu Başkanı Sıtkı Keçeci , İş Adamı Sesa Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sarı katıldılar.

Divan heyetinin seçiminin ardından geçilen kongre, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporlarının okunmasının ardından 2 dönem Dernek Başkanlığı görevini yürüten Sedat Kinsiz bir konuşma yaptı.

Sedat Kinsiz, “ 2 dönem başkanlığını yaptığım Tuzla Erzincanlılar Derneği Başkanlığı görevimizi yeni arkadaşlarımıza devrediyoruz. Kuruluşundan bugüne kadar görev aldığımız yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Bu süreçte istemeden kırdığımız üzdüğümüz hemşerilerimiz olduysa haklarını helal etsinler. Yeni seçilecek arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bizlere ne zaman ihtiyaçları olursa her daim yanlarındayız” dedi.

Tuzla Erzincanlılar Derneği Kongresi’nde bir konuşma yapan AK Parti Tuzla Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Mehmet Kinsiz, “ Bugün çok güzel bir kongre yapıyoruz. Yeni başkan ve yönetimini tebrik ediyorum. Katkı ve katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Erzincanlılar Derneği Kongresi’nde başkan seçilen Göksel Naçar, “ Birlik ve beraberliğimizin daimi yolunda gerçekleştirdiğimiz bu kongrede aslolan bir göbek değişikliğinden ziyade birlik ve beraberliğimizin devamı yönünde atılan bir adımdır. Ben kurucu başkanımız Kürşat Özcan’a, 2. ve 3. dönemde başkanlığımızı yapan Sedat Kinsiz’e, tüm yönetim kurulu üyelerine, kurucular kurulan teşekkür ediyorum. Bir şeyi kurmak zor olanıdır. Devamı ona göre daha kolaydır. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Dernekçilik bir hizmet, gönül işidir. Biz hizmete talip olduk. Sizler doğrudan katkıda bulunacaksınız. Kongremize katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Kongreye davetli olarak katılan Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk yaptığı konuşmada, “ Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı adına sizleri saygıyla selamlıyorum. Bugüne kadar Erzincanlıların birlik ve beraberliğine, hiçbir farklılık görüş belirtmeden birlikteliğine şahit olduk. Ben bu anlayıştan, bu duruştan dolayı sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Tuzla Erzincanlılar Derneği Kongresi’nde kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen başkan ve yönetimlerine plaket verilerek teşekkür edildi. Kongre resim çekiminin ardından sona erdi.

Kongrenin ardından oluşan Tuzla Erzincanlılar Derneği Yeni Yönetim Kurulu Şu Şekilde Oluştu;

 

YÖNETİM KURULU ASİL

Göksel Naçar (Başkan)

Akın Yolcu

Engin Fuat Sarı

Fatih Keçeci

Hüsamettin Petek

Kenan Dar

Mahmut Ertem

Yasemin Kinsiz

Ferhat Akın

Cihan Okatan

YÖNETİM KURULU YEDEK

Demet Eski

Esra Özdemir

Ömer Çil

Olgun Talay

Mehmet Solum

Serhat Kartal

Sadullah Keçeci

Şener Kuşoğlu

Hakan Ağır

Orhan Boğaz

DENETİM KURULU ASİL ÜYE

İlhami Özcan

Ufuk Naçar

Uğur Eski

DENETİM KURULU YEDEK ÜYE

Hikmet Başak

Ahmet Birdal

Yadigar Köstek

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki