Tuzla Devlet Hastanesi’nden Resim ve El Sanatları Sergisi

Bu haber 2077 kere okunmuş.16 Nisan 2018, Pazartesi - 16:13

 

Tuzla Devlet Hastanesi’nde el sanatları ve resim sergisi açıldı. Tuzla Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları tarafından yapılan el sanatları ve resimler, sergiyle görücüye çıktı.

Tuzla Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hastaları tarafından yapılan resimlerin ve el sanatlarının görücüye çıktığı sergiye Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Devlet Hastanesi Başhekimi Selçuk Bozhalil, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Köksal Yüzbaşıoğulları, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır ve çok sayıda davetli katıldı.

Sergi açılışı öncesi Tuzla Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin çalışmaları hakkında sergiye katılanlara bilgilendirme yapıldı. Protokol konuşmalarının ardından sergi açılışına geçildi.

Serginin açılışını Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Devlet Hastanesi Başhekimi Selçuk Bozhalil, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Köksal Yüzbaşıoğulları, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır ve davetliler tarafından yapıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki