Tuzla Deniz Yıldızları Kongresini Yaptı

Bu haber 850 kere okunmuş.17 Şubat 2018, Cumartesi - 18:28

Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurulu Tuzla Sahil Sinema Salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurulda yönetimin 1 yıllık faaliyetleri üyelerin oylarına sunuldu.

Tuzla Sahil Sinema Salonunda gerçekleştirilen Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’na MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, Demokrat Parti Tuzla İlçe Başkanı Yaşar Taşkıran, CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci, ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpağada, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü üyeleri katıldılar.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nun Divan Başkanlığını daha önce Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Başkanlığını yapan Ender Demirtaş yaptı. Genel Kurulda 1 yıllık gelir gider raporları ve faaliyet raporları Yönetim Kurulu üyeleri ve Deniz Yıldızı Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Uz tarafından okundu ve üyelerin oylarına sunularak onaylandı.

Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda bir konuşma yapan Başkan Ali Rıza Uz, “ 2017 yılında başkan seçildiğimde derneğimiz birçok sorunla boğuşmaktaydı. Bunların başında derneğimizin yer sorunu gelmekteydi. Derneğin eski bulunduğu yerin boşaltılması için defalarca tebligatlar geldi. Bu durum gerçekleştiğinde derneğimiz işlevsiz hale geliyordu. O yüzden derhal bir yer bulmalıydık. Kısıtlı imkanlarımız ve çeşitli zorluklarımız vardı. Bunun için üstün çabalar sarf ettik. Sonunda çabalarımız meyvesini verdi. Tuzla Belediyesi, Halk Plajını geçici olarak derneğimizin hizmetine tahsis etti. Ayrıca Tuzla Belediyesi Kamil Abduş Gölü içerisinde yapmayı planladığı Su Sporları Merkezi içerisinde ve Marina Projesi devamında, derneğimize kalıcı yer sözü vermiştir. Tuzla Belediyesi ile ortak çalışmalarımız ve projelerimiz artarak devam edecektir. Buradan emeği geçenlere özellikle de Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasına devam eden Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza Uz, “ Bu kadar sorunla uğraşırken boş durmadık. Birçok faaliyette bulunduk, bir çok yarışmaya katıldık. Bir çok şampiyonaya katıldık, bir çok kupalar ve madalyalar getirdi. Kısacası Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü olarak 2017 yılını dolu dolu geçirdik. Şimdi de kulübümüzün geleneğini bozmayarak, her sene seçime giderek ne kadar demokratik bir kulüp olduğumuzu gösteriyoruz. Tuzla Deniz Yıldızı Derneği, su sporları faaliyetleri için 2006 yılında Tuzla’da kurulmuştur. Bu kulüp sadece benim değil, tüm Tuzlalılarındır. Bu yeni dönem çalışma zamanı, atılım yapma zamanı ve projeleri hayata geçirme zamanı olacaktır. Bugün burada emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda dilek ve temenniler bölümünde ise sırasıyla ADD Tuzla Şube Başkanı Şengül Özpağada, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, Demokrat Parti Tuzla İlçe Başkanı Yaşar Taşkıran, CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci ve son olarak da Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak söz alarak birer konuşma yaptılar.

Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurulu toplu resim çekiminin ardından sona erdi.

Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurulu’nun ardından Yeni Yönetim şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu

Ali Rıza Uz  Başkan

Köksal Yüzbaşıoğulları,

Kamil Ümit Saygı,

Yaşar Malkoç,

Melek Araz,

Mustafa Yıldız,

Orhan Usta,

Gülçin Çelik,

Serdar Yılmaz,

Hamza Türker,

Ayşegül Ertan,

Ali Kandemir,

Gözde Akpınar,

Nurettin Çalışkan,

Hüseyin Cenk Elkatip,

Ali Kahraman,

Muhammet Ali Kanıçok,

Ali Kılıç,

 

Denetleme Kurulu

 

Ender Demirtaş,

Melih Yıldız,

Uğur Altınay

Yılmaz Onur,

Hasan Türkmen,

Ferhat Tekeş 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki