Geçtiğimiz günlerde Orhanlı Belediye Başkanlığı dönemindeki bir davadan dolayı tutuklanan Cemil Ekşi’nin ailesi, ekibi, Tuzla Belediye Başkan Aday Adayları, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Aday Adayları Tuzla Adil Salih Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programıyla bir araya gelerek Cemil Ekşi’nin yanında olduklarını ve destek verdiklerini açıkladılar.

Tuzla Adil Salih Balık’ta düzenlenen Cemil Ekşi’ye destek kahvaltısına CHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Uzunyayla, Eren Ali Bingöl, Bülent Akköse ve Bekir Kavalcı, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, Tuzla Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Cemil Ekşi’nin ailesi ve yakınları katıldı.

Adil Salih Restaurant sahibi Salih Karaoğlu evsahipliğinde gerçekleşen Cemil Ekşi’ye destek kahvaltısında, Cemil Ekşi ve ailesinin uzun yıllardır yanında olan ve Cemil Ekşi’yle siyaset yapan CHP’den Tuzla Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Hüsniye Dağlı ve partinin emektarlarından Tülay Yener Salih Karaoğlu’na destek verdiler. 

Salih Karaoğlu’nun “Cemil Ekşi’nin Yanındayız” konuşmasıyla başlayan kahvaltı programında Vekaleten CHP Tuzla Belediye Başkanlığı görevini yürüten Hasan Ulvi Zengin yaptığı konuşmada, Cemil Ekşi’nin yanında olduklarını belirtti ve Cemil Ekşi’ye geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasan Ulvi Zengin Belediye Başkan Aday Adaylarıne ve Meclis Üyelerine de seslenerek, “ Sizlerden dileğim, bugün olduğu gibi yarın adayımız belli olduktan sonrada bugünkü birlik ve beraberliğimiz bugün olduğu gibi o zamanda koruyalım” dedi. 

Adil Salih Restaurant’ta düzenlenen Cemil Ekşi’ye destek kahvaltısında Tuzla Belediye Başkan Aday Adaylarına tek tek söz verildi. Tuzla Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Uzunyayla, Bülent Akköse ve Bekir Kavalcı yaptıkları konuşmada, Cemil Ekşi’ye geçmiş olsun dileklerini ileterek, Cemil Ekşi’nin yanında olduklarını dile getirdiler. 

Kahvaltıda bir konuşma yapan Cemil Ekşi’nin oğlu Tolgahan Ekşi, kahvaltıya katılan ve babası Cemil Ekşi’ye destek olan herkese teşekkür etti.