Tuzla CHP’de Neler Oluyor

Bu haber 14029 kere okunmuş.15 Ağustos 2018, Çarşamba - 17:26

Tuzla İstanbul Gazetesinin yaptığı habere göre CHP Tuzla İlçe Başkanlığı’nda sular durulmak bilmiyor. Söz konusu haberde CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse, Düzgün Acar ve Yasemin Kazan’ın partideki görevlerinden istifa ettikleri ve yakında istifaların devam edeceği bildirildi.

İşte Tuzla İstanbul Gazetesi’nde yapılan o haber;

CHP Tuzla’da neler oluyor? Kimler görevinden istifa etti?

CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse, görevinden istifa ettiği öğrenildi.

CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse, görevinden istifa ettiği öğrenildi. Akköse’nin istifasının ardından diğer ilçe yöneticilerinden de istifa dilekçelerini ilçe başkanlığına verdikleri iddia edildi.
CHP Tuzla İlçe Başkanlığından istifa ederek, İstanbul 1. Bölge Milletvekili listesinde milletvekili adayı olan Hasan Uzunyayla’nın tekrar görevine dönmesi parti içerisinde tepkilere neden oldu.  
İlçe Başkanı Düzgün Acar olmuştu
CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla’nın milletvekili listesinde yer almasının ardından görevinden istifa etmiş, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Düzgün Acar, ilçe başkanı olarak atanmıştı.
Akköse’nin ardından, Acar ve Kazan istifa mı etti?
CHP Tuzla İlçe Sekreteri Bülent Akköse’nin istifasının ardından, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Düzgün Acar ve İlçe Bilişim Sorumlusu Yasemin Kazan’ında görevinden istifa ettiği gelen bilgiler arasında.

Kaynak : http://www.tuzlaistanbul.com/haber/chp-tuzlada-neler-oluyor-kimler-gorevinden-istifa-etti_h2422.html

Düzgün Acar “Görevimden istifa ettim”…

CHP Tuzla İlçe Örgütünde, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak partisine hizmet eden Düzgün Acar, görevinden, istifa ettiğini doğruladı.

CHP Tuzla İlçe Başkanlığından istifa ederek, İstanbul 1. Bölge Milletvekili listesinde milletvekili adayı olan Hasan Uzunyayla’nın tekrar görevine dönmesi, istifaları da arkasından getirdi.
İlçe Başkanı Düzgün Acar olmuştu
CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla’nın İstanbul 1. Bölge milletvekili listesinde yer almasının ardından görevinden istifa etmiş, Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Düzgün Acar, ilçe başkanı olarak CHP Genel Merkez tarafından vekâleten atanarak görevini sürdürmüştü.

Düzgün Acar görevinden istifa ettiğini doğruladı…
Uzun yıllardır CHP Tuzla Örgütünde siyasi çalışmalarını sürdüren, son olarak Aralık 2017 tarihinde yapılan ilçe başkanlık seçiminde Hasan Uzunyayla’nın listesinde yer alarak destek isteyen ve seçimin ardından Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak partisine hizmet eden Düzgün Acar, görevinden, istifa ettiğini doğruladı.
Uzunyayla ve ekibi kongrede fark atmıştı ama
Hasan Uzunyayla ve Oğur Küçükoba’nın yarıştığı kongrede 407 delegeden 395’inin oy kullandığı kongrede, Hasan Uzunyayla delegelerin 227’sinin oyunu alarak CHP Tuzla’nın İlçe Başkanı seçilmiş, diğer aday Oğur Küçükoba ise 166 oy almış 2 oy da geçersiz sayılmıştı.

Kaynak : http://www.tuzlaistanbul.com/haber/duzgun-acar-gorevimden-istifa-ettim_h2423.html

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki