Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu kuruluşunun 20. Yılı nedeniyle özel konser düzenledi.

Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun Şef Seda Gökkadar yönetiminde İdris Kültür Merkezi’nde düzenlediği 20. yıl özel konserine konuk sanatçı olarak Ayşe Taş katıldı.
Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun 20 yıllık mazisini anlatan slayt gösterisinde duygulu anlar yaşandı. Topluluğu 20 yıldır çalıştıran Şef Seda Gökkadar, “İnşallah uzun yıllar beraber olmayı arzu ediyorum. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya çok teşekkür ediyorum. Bu Türk Musikisi’nin yaşaması adına kültürümüze yapılmış bir hizmettir. Biz kocaman bir aileyiz” dedi. Korist ve solistlerin birbirinden güzel eserleri seslendirdikleri konserde TRT sanatçısı Ayşe Taş da eşsiz yorumu ile büyük beğeni aldı. 
Tuzla Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu Şefi Seda Gökkadar, konuk sanatçı Ayşe Taş’a plaket takdim etti. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı adına Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada, Şef Seda Gökkadar’a plaket verdi.
Konserden keyifle ayrılan izleyiciler sanata, sanatçıya ve kültüre yapmış olduğu katkılardan dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.