Tuzla Belediyesi Spor Kulübü, 3. Uluslar Arası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’na Damga Vurdu

Bu haber 3425 kere okunmuş.11 Nisan 2018, Çarşamba - 10:28

Tuzla Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks Takımı, 3.Uluslar Arası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası’ndan 5 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya ile döndü. Turnuvanın en başarılı ekipleri arasında yer alan Tuzla Belediyesi Kick Boks Takımı, başarısını Tuzla halkıyla paylaştı.

3.Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası, 5-8 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Turnuvada 27 ülkeden 2600’ün üzerinde sporcu mücadele etti. Tuzla Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks takımı, elde ettiği başarıyla turnuvaya damga vurdu. Tuzla Belediyesi Spor Kulübü Kick Boks Takımı, turnuvada 5 kategoride 1.lik, 1 kategoride 2.lik ve 2 kategoride 3.lük kazandı. Turnuvada Meltem Okumuş (56 K1 Şampiyonu), Sibel Karabulut (52 K1 Şampiyonu), Tunahan Akyol (63 Yıldız Light Şampiyonu), Emre Karaca (54 Lowkick Şampiyon) ve Kaan Tok (79 Lıght Contact Şampiyonu) altın madalya kazandı. Sibel Karabulut (55 Light Contact 2.si) gümüş madalya, Gizem Köknar (48 Genç Lowkick 3.) ve Vahap Samet Zurnacı (67 Full Contact 3.) ise ülkemize bronz madalya ile döndü.

Başkan Yazıcı, Sporcuları Tebrik Etti
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ilçeyi en iyi şekilde temsil eden ve bayrağımızı gururla dalgalandıran Tuzla Belediyesi Spor Kulübü’nü tebrik etti. Sporcuların mücadelesi ve başarısı ile çocuklara ve gençlere örnek olduğunu belirten Başkan Yazıcı, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitiminin yanı sıra kültürel ve sanatsal faaliyetlerde, sportif etkinliklerde yer almasını, sosyal bireyler olmasını önemsiyoruz. Gençler, yaşları, tecrübesi ve enerjisi ile her zaman sosyal risklerin tehdidi altında hedef oluyor. Biz gençlerimize her imkanı sağlıyoruz ve onları bilgi, beceri ve yeteneklerini değerlendirebilecekleri alanlara yönlendiriyoruz. Tuzla Belediyesi Spor Kulübümüz de uluslararası bir turnuvadan yine başarılarıyla dönerek hem göğsümüzü kabarttı hem de çocuklarımız ve gençlerimizde farkındalık oluşturacak bir başarıya imza attı. Kick Boks takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki