Tuzla Belediyesi, Sezonun İlk Söyleşisinde Bekir Develi’yi İlçe Halkıyla Buluşturdu

Bu haber 422 kere okunmuş.22 Ekim 2018, Pazartesi - 18:51

TV programcısı Bekir Develi, Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen “Anadolu’nun İrfanı” isimli söyleşide Tuzla halkıyla buluştu. İşi vesilesiyle ülkemizin ve dünyanın farklı bölgelerini gezip görme fırsatı bulan Develi, bu tecrübe ile Anadolu’nun gönlündekini yerini vurguladı.

Tuzla Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Anadolu’nun İrfanı” isimli söyleşiye TV Programcısı Bekir Develi konuşmacı olarak katıldı. Tuzla Belediyesi Şifa Kültür Merkezi’nde gerçekleşen söyleşiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bekir Develi, Anadolu’yu bir bölge değil ülkemizin bütünü olarak değerlendirdiği söyleşide insanımızın halis duyguları, toplumsal ve bireysel bakış açısını, yaşadığı birbirinden güzel ve naif içeriğe sahip anıları konuklarla paylaştı. Toplumsal gelişimde büyüklerimizin ve kültürümüzün rolüne vurgu yapan Develi, günümüzde anlam verilemeyen birçok geleneğin özünde birçok hüzünlü hikayeyi gizlediğini belirtti.
Bekir Develi’nin “Anadolu’nun İrfanı” isimli söyleşisine katılan Tuzlalılar, kültür ve sanat etkinlikleri için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki