Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’ne En Güçlü Desteği “Özel Çocuklarımız” Verdi

Bu haber 2045 kere okunmuş.28 Aralık 2017, Perşembe - 16:17

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı çocuklar, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımının lig maçını izledi.

Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Erdal Gügül Ligi maçında Konya Spor Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımı ile karşılaştı. İBB Hasan Doğan Spor Kompleksi’nde oynanan maçı Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Filiz Saltan, kadın kent gönüllüleri ve “Özel Çocuklarımız” birlikte izledi. Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımına “Elimi Tutsan, Engelimi Unutsam” afişi açarak destek veren Özel Çocuklarımız, her 2 takımın sporcuları ile hatıra fotoğrafları çekilip sohbet etti. ‘Özel Çocuklarımız’, Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü’nün 60-37 kazandığı maçta takımını alkışlar ve tezahüratlar ile destekledi. 
Tuzla Belediyesi Engelliler Spor Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımı, her zaman yanlarında olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve maçı izleyerek destek veren Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki