Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Mevlid-i Nebi Özel Programı Düzenledi

Bu haber 588 kere okunmuş.05 Aralık 2017, Salı - 20:39

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Şifa Kültür Merkezi’nde Mevlid-i Nebi özel programı düzenledi. Bilgi Evleri kursiyerlerinin hazırladıkları etkinlik, veliler ve katılımcılar tarafından beğeniyle takip edildi.

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Mevlid-i Nebi Özel Programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Hz. Fatıma’nın nasıl bir çocuk olduğu ve hayatından kesitlerin anlatılmasının ardından Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri İlahi Korosu birbirinden güzel ilahileri seslendirdi. Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin’in çocukluğu piyes ile anlatıldı. Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Semazen Ekibi’nin gösterisi izleyenlerden tam not aldı. Habibullah’ı Sevmek Şiiri, Ashabın Dilinden Gösterisi ve Sevgiliye Yazılmış Mektup, kursiyerler tarafından okundu. Mevlid-i Nebi Haftası’nı çocukların gözünden ve gönlünden anlatan Hayrul Beşer Piyesi ve Veda Hutbesi beğeniyle izlendi.
Veliler, Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri faaliyetleri ve Mevlid-i Nebi Özel Programına desteklerinden dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti. Programda misafirlere gül suyu ve lokum ikramı yapıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki