Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Başarılı Öğrencileri Madalya İle Ödüllendirdi

Bu haber 511 kere okunmuş.22 Ocak 2019, Salı - 15:56

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla 8-14 yaş aralığındaki çocuklara ev ve okul dışında güvenilir 3. adres olarak sunduğu Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı karneler getiren kursiyerlerini madalya ile ödüllendirdi.

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nin 5 şubesinde eş zamanlı olarak “Karne Şenliği” ile birlikte madalya töreni yapıldı. Bu yıl 4.265 kursiyere hizmet veren Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, bu yıl da “Takdir Belgesi Senden, Başarı Madalyası Bizden” sloganı ile başarılı kursiyerlerine madalya verdi. Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’ne kayıtlı takdir belgesi almış yada karnesindeki tüm notları 5 olan öğrenciler, eğitim aldıkları şubelerde madalya ve başarı sertifikası aldı. Öğrenciler, karnedeki başarısına madalya ve başarı sertifikasının sevincini de ekledi.
Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada, Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri İçmeler Şubesi’nde düzenlenen karne şenliğinde başarılı öğrencilere sertifika ve madalyalarını verdi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın selamını ileten Ada, “Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın eğitime verdiği destekle öğrencilerimizin hem kurs merkezlerinde hem de okullarındaki başarısının arttığını görüyoruz. Tüm başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.” dedi.
Karne Şenliği, Bilgi Evi öğretmen ve öğrencilerinin gösterileriyle sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki