Tuzla Belediyesi, 16 Ortaöğretim Okulu’nda “Mezuniyet İftarları” Düzenledi

Bu haber 586 kere okunmuş.12 Haziran 2018, Salı - 17:22

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ortaöğretim kurumlarından mezun olacak öğrenciler ve ailelerine yönelik “Mezuniyet İftarları” düzenledi. Tuzla Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 16 iftarda 12 bin kişi aynı sofrada buluştu.

Tuzla’da ilk kez bu yıl düzenlenen mezuniyet iftarları, Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başladı. Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tuzla Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen mezuniyet iftarlarında öğrenciler ve aileleri aynı sofrada yer aldı. Öğrenciler, okullarındaki son organizasyonda iftar sofrasının çevresinde buluştu. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da katıldığı iftarlarda eğitimciler, öğrenciler ve aileleriyle bir araya geldi.
Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde başlayan sokak iftarları sırasıyla Tuğrulbey Anadolu Lisesi, Yunus Emre Anadolu İHL, TOKİ Yahya Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Süleyman Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Orhanlı Mesleki ve Teknik And. Lisesi, Tuzla Mahir İz Anadolu İHL, İMKB Kız Mesleki ve Teknik And. Lisesi, Kaşif Kalkavan Çok Programlı And. Lisesi, Behiye Dr. Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi, Tuzla Anadolu Lisesi, Mehmet Tekinalp Anadolu Lisesi, Halil Türkkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuzla Cezeri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlendi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki