Tuzla Ağrılılar Derneği Birlik Beraberlik İçerisinde İftar Yaptı

Bu haber 597 kere okunmuş.07 Haziran 2018, Perşembe - 10:56

Tuzla Ağrılılar Derneği, Tuzla Şelale Park’ta Tuzla’da yaşayan Ağrılılarla iftarda buluştu. İftara Ağrılılar yoğun katılım gösterdi.

Tuzla Ağrılılar Platformu iftarında ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açan iftara katılan misafirler hep birlikte oruçlarını açtılar. İftarın ardından hep birlikte dualar edildi.

Tuzla Ağrılılar Platformu iftarına; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, MHP Tuzla İlçe Yönetimi, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, diğer dernek başkanları ve yöneticileri ile Tuzla’da yaşayan Ağrılılar katıldı.

Tuzla Ağrılılar Platformu iftarında bir konuşma Tuzla Ağrı Kültür Dernekler Federasyonu Marmara Bölge Başkanı Mehmet Uşen, “ Ağrılılar demek birlik beraberlik demek. Bir Ağrılı olarak sizlerle gurur duyorum. Allah birlik, beraberliğimizi daim eylesin. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum” dedi.  

Tuzla Ağrılılar Platformu İftarında bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Hep birlikte nice Ramazanları bir arada yaşamayı Rabbim bizlere nasip etsin. Derneklerimiz sayesinde hep birlikte aynı sofraları paylaşıyoruz. Aynı sofraları paylaşanlar kardeştir düsturuna sahip bir medeniyetin evlatlarıyız. Derneğimizin çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışmayız. Sizlere hizmet ederken bizden dualarınızı esirgemediniz. Sizlere teşekkür ediyorum. Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki