TERRACE BOWLİNG CAFE Şifa Park AVM’de açıldı

Bu haber 1304 kere okunmuş.13 Ağustos 2017, Pazar - 19:49

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için geçtiğimiz aylarda Şifa ve Mimar Sinan Mahallelerine kazandırdığı Şifa Park AVM, her geçen gün eğlencenin merkezi olma yolunda ilerliyor.

Tuzlalı iş adamları Zafer Ayday ve Alpaslan Güneş ortaklığında ‘TERRACE BOWLİNG CAFE’ Şifa Park AVM’de açıldı.  

TERRACE BOWLİNG CAFE Salonunun açılışına Tuzla Belediye Başkan Yardımcılarından Serhan Kural, Mehmet Çelikel, Turgut Özcan, İsmail Çolak, Tuzla Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Kinsiz, TUZYAP Genel Müdürü İsmail Demiray’ın yanı sıra Tuzla Hemşehri Dernekleri Platformu Başkanı Recep Demir ve davetliler katıldı.

Terrace Bowling Cafe açılışı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural ve davetlilerin birlikte kurdele kesmesiyle gerçekleşti. Serhan Kural açılışta yaptığı açıklama şunlara değindi: “Vatandaşlarımızın talebi üzerine Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı bey’in talimatı ile bu tesisin bu bölgeye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bölgenin özlemini çektiği bir sosyal yaşam alanı olacak şekilde çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Mimarsinan ve Şifa Mahallemize yakışır bir tesis olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Şimdi açılışını yapacağımız Bowling Salonun bölgeye sosyal bir etkinlik kazandıracağını biliyoruz. Allah işlerinde Muaffak etsin. İnşallah Şifa ve Mimarsinan Mahallemize yakışır mekân ve işletmeci olurlar. Belediye Başkanımız sayın Dr. Şadi Yazıcı bey Tuzla’mıza böyle bir tesisi kazandırdığı için ayrıca teşekkür ediyoruz. Tuzlamıza Şifa ve Mimarsinan Mahallelerine hayırlı olmasını diliyor, işletmecilerimize de Hayırlı bol kazançlar diliyoruz” dedi. 

Zafer Ayday “Başkan Şadi Yazıcı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz”
Özellikleri gençlerin uğrak mekânı haline gelecek olan Bowling salonunun açılışı gerçekleştikten sonra bir açıklama yapan Terrace Bowling Cafe Sahibi Zafer Ayday  “Öncelikle Tuzla Belediye Başkanı sayın Dr. Şadi Yazıcı bey’e bölgemize böyle bir tesis kazandırdığı için sonsuz teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin sosyal etkinliklere katılacak projele imza atması ayrıca takdire şayan işlerdir. Bizde mahallemizin gençlerini bu alanlara çekmek ve yönlendirmek için elimiz gelen gayreti göstermek istedik. Sosyal projelere imza atmak istiyoruz, bizle beraber organizasyon yapmak isteyen herkes davetlimizdir. Açılmış olan oyun salonunda, bowling kısmında 3 oyun bölgemiz var. Onun haricinde Teras katında muhteşem bir salon dizayn ettik. Gelen misafirlerimiz bowling oynarken ailelerini ağırlayabileceğimiz güzel nezih bir ortam oluşturduk. Aynı zamanda ailelerimiz ve misafirlerimiz geniş ve zengin menümüzden de yararlanabilecek. Fiyatlarımızı ise en düşük seviyede belirleyip halkımızın hizmetine sunduk. Rabbim hayırlı kazançlar nasip etsin” dedi.
Terrace Bowling Cafe’nin açılışı sonrasında başkan yardımcıları ve katılan davetliler bowling oynayarak stres attı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki