Tepeören’de Ramazan Bereketi

Bu haber 689 kere okunmuş.29 Mayıs 2018, Salı - 16:05

Tepeören sakinlerini aynı sofrada buluşturan iftar geleneği bu yıl da birlik ve beraberlik içinde sürdü. Tuzla Tepeören Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftara yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Salon Tepeören’de düzenlenen iftara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tepeören Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Rıdvan Nal, Marmara Bölgesi Manav Türkleri Dernekleri Federasyon Başkanı Ergin Şirin, Tuzla Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, muhtarlar, Tepeören sakinleri ve vatandaşlar katıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftarda yaptığı konuşmada “Rabbim nice Ramazan’ı Şerif’lerde beraber olmayı nasip etsin. Dernek başkanımızın nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tuzla’mızın her yerinde en önemli çalışma olarak birlik ve beraberliğimizi koruyoruz. Bunun yanında şehrimizi geliştirmeye gayret ettik ve bunu da başardık. Sizin destek ve duanız ile bunları başardık. Allah, hepinizden razı olsun. İnşallah nice güzel günler ve Ramazanlar’da tekrar buluşmak dileğiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki