Suat Durak Teşekkür Etti

Bu haber 1343 kere okunmuş.16 Nisan 2018, Pazartesi - 00:00

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı seçilen Suat Durak, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bugün gerçekleştirdikleri kongreye katılan misafirlere teşekkür etti.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşımla AK Parti Tuzla İlçe Kongresine katılanlara tek tek teşekkür etti.

“Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz Tuzla AK Parti 6. Olağan Kongresi'ni büyük bir coşkuyla icra ettik.

Halka ve hakka hizmet için tarafımıza yeni bir görevin tevdi edildiği kongremizde bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkan Yardımcıları Sayın Erol Kaya'ya, Sayın Mustafa Ataş'a, Sayın Hayati Yazıcı'ya, Sayın Ravza Kavakcı'ya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'ya, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak’a, istanbul Milletvekili Sayın Mihrimah Belma Satır’a, İstanbul Milletvekili Sayın İsmet Uçma’ya, İstanbul Milletvekili Sayın Ahmet Berat Çonkar’a, Kastamonu Milletvekili Sayın Murat Demir’e, AK Parti Genel Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Muş’a, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Erzincan Milletvekili Sayın Serkan Bayram’a, AK Parti İstanbul İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak ve Yönetim Kurulu’na, Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Sayın Şadi Yazıcı’ya, Tuzla İlçe eski Başkanımız Sayın Sebahattin Demirci ve Yönetim Kurulu’na, Tuzla İlçe eski Başkanımız Sayın Mustafa Ataş’a, belediye başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayın Derya Bacacı ve yönetimine, Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sayın Hakan Yıldızcı ve yönetimi ile birlikte partimizin tüm kıymetli üyelerine şükranlarımı arz ediyorum.

Katılımları ve desteklerinden dolayı Bayburt Vakfı Başkanı Sayın İsrafil Kahraman’a, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanı Sayın Faruk Kılıçarslan’a, Marmara Bölgesi Bayburt Dernek Başkanı Sayın Ali Kemal Birgül’e, Ümraniye Bayburtlular Derneği Başkanı Sadettin Sağlam, Bayburt Oruçbeyli Dernek Başkanı Tahir Durak, kongremize icabet eden MHP Tuzla İlçe Başkanı Sayın Volkan Beşiroğlu’na, Demokrat Parti Tuzla İlçe Başkanı Sayın Yaşar Taşkıran’a ve tüm STK temsilcilerine ayrıca teşekkür ediyorum.

Kongremizin düzen ve intizam içerisinde geçmesini sağlayan emniyet görevlilerine, bizleri bu coşkulu güne hazırlayan teşkilatımızın kadın ve gençlik kolları başta olmak üzere beraber çalışmaktan onur duyacağımız ve halef selef tüm dava arkadaşlarıma, teveccühüyle bizleri onurlandıran halkımıza ve basın mensuplarına ayrı ayrı saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Millete hizmet yolunda bizlere ilham kaynağı olan Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, ülkemizi 2019'a götürecek siyasi kadroların yeniden belirlendiği bu tarihi süreçte, bugünden sonra bize düşen, partimizi daha ileriye, Tuzla’mızı daha iyi geleceğe taşımaktır.
Rabbim bu kutlu yolda hepimizi muvaffak eylesin.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki