Suat Durak Partililere Teşekkür Etti

Bu haber 1095 kere okunmuş.03 Nisan 2018, Salı - 13:33

AK Parti Genel Merkez tarafından Tuzla İlçe Başkanlığına aday olarak gösterilen Suat Durak, kendisine ait sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kendine destek olan partililere teşekkür etti.

15 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak olan AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı kongresinde Genel Merkez tarafından aday gösterilen Suat Durak, kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kendisine destek olan partililere teşekkür etti.

İşte Suat Durak’ın kendi sosyal medya hesabından partililere yönelik yaptığı teşekkür paylaşımı;

“Milletin takdirini kazanmış bu kutlu davada beraber yürüdüğümüz kıymetli başkanımız Sayın Sebahattin Demirci'den bayrağı teslim almak üzere genel merkezimiz tarafından şahsıma tasvip edilen Tuzla AK Parti İlçe Başkan Adaylığı ve teşkilatımızın kıymetli üyelerinin nezdinde devralacağımız yeni görevimizin şerefini ve onurunu yaşıyoruz.
2019'a doğru çok önemli iki seçim için birlikte çalışacağımız bu tarihi süreçte, İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak Beyin tensibi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla tarafımıza verilen bu büyük sorumluluğun farkındayız.
Kurucu liderimizin bu yola baş koyarken, bizlere emanet ettiği İstanbul'un Tuzla teşkilatında geçmişte çok kıymetli işler başardığımız gibi, bundan sonra da partimizi daha ileriye taşıma noktasında üzerimize düşeni en iyi şekilde ifa edeceğiz. Bu süreçte şahsıma gösterilen destek ve ilgi için yürekten teşekkür ediyorum.
Tüm dava arkadaşlarımızın teveccühüyle 15 Nisan 2018 Pazar günü yapılacak olan Tuzla İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi'nin partimiz ve Tuzla'mız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Rabbim utandırmasın.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki