AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Ramazan Ayının gelmesiyle birlikte adeta iftardan iftara koşturuyor. İftar programlarında bir yerde çorbasını içerken, başka bir iftarını açan Suat Durak, başka iftarlarda da vatandaşlarla sohbet etme imkanı buluyor.

Ramazan Ayı boyunca düzenlenen her iftar programına katılmaya çalışan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Yaşlılar ve Engelliler İftarıyla başlayan Ramazan programlarında; Tuzla’da faaliyet gösteren derneklerin iftarlarından, spor kulüpleri iftarlarına, işadamları iftarlarından sokak iftarlarına kadar hemen hemen her iftar programına katılmaya özen gösteriyor.

Geçmiş dönemde ilçe yönetimlerinde görev almış AK Partilileri de unutmayan Suat Durak, düzenledikleri Vefa İftarıyla, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı olarak bir ve beraber olduklarının altını çiziyor.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı olarak, genç yaşlı demeden her kesimle bir arada olacaklarını ifade eden Suat Durak, “ Her zaman engelli, engelsiz, genç, çocuk, yaşlı, demeden toplumumuzun her kesimiyle bir arada olmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Tuzla’daki hemşeri dernekleri iftarlarına da katılan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “ derneklerimiz tarafından düzenlenen iftarlara katılarak bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim tutmuş olduğumuz oruçları ve yapmış olduğumuz ibadetleri kabul etsin” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, günde en az 5 iftar programına katılırken, iftar sonrası davet edildiği çay sohbetlerine ve sahur programlarına da iştirak ediyor.