Sivaslılar Şelale Park’ta Aynı Sofrada İftar Yaptılar

Bu haber 772 kere okunmuş.05 Haziran 2018, Salı - 14:07

Tuzla Sivaslılar Derneği, Tuzla Belediyesi Şelale Park Dernekler Platformu alanında Tuzla’da yaşayan hemşerileriyle iftarda bir araya geldi.

Tuzla Sivaslılar Derneği iftarına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın yanı sıra; AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Serkan Bayram, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve Yönetimi, Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve Yönetimi, MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Şükrü Şimşek ve Tuzla’da yaşayan Sivaslılar katıldılar.

Şelale Park’taki Sivaslılar Derneği iftarında bir konuşma yapan Dernek Başkanı Abdurrahman Ünal, “ Sivaslılar Derneği iftarımıza hoşgeldiniz. Eksiklerimiz olmuştur. İnşallah önümüzdeki yıl çok daha iyi bir organizeyle iftarımızı düzenleyeceğiz. Bu programda emeği geçen Tuzla’mızın mimarı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederim” dedi.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, “ Tutmuş olduğumuz oruçlarımızı Rabbim kabul etsin. Sizlerle bu sofrada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakından yana tercihinizi kullanarak, istikrarın devam etmesi noktasında kararınızı vereceksiniz” dedi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin’de yaptığı konuşmada, “ Sizin hemşeriniz olan Muhsin Yazıcıoğlu’nun ilçe başkanı olmaktan dolayı onur duyuyorum. Siz Sivaslı kardeşlerimizin, Cumhur İttifakında desteklerini bekliyoruz. İnşallah 25 Haziran’da daha güzel bir güne uyanacağız. Bizden desteklerinizi esirgemeyin.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Sivaslılar Dernek İftarında yaptığı konuşmada, “ Ramazan demek birlik, beraberlik, kardeşlik ve bir sofrayı paylaşmak demek. Rabbim bu ay içerisinde yapmış olduğumuz ibadetleri kabul eylesin. Bu sofrada bizleri buluşturan Dernek Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da yaptığı konuşmada, “ Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iftar sofrasında bizleri buluşturan Dernek Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi artırsın” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki