Serhan Kural Müteahhitlerle Bir Araya Geldi

Bu haber 1040 kere okunmuş.19 Şubat 2019, Salı - 14:38

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın talimatıyla Tuzla’da müteahhitlerle bir araya gelen Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural; imar, iskan ve ruhsat konularında müteahhitleri sağlanacak kolaylıklar konusunda bilgilendirdi.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural, Tuzla’da faaliyet gösteren müteahhitleri inşaat sektöründeki gelişmeler ve yeni çıkan kanunlar hakkında bilgilendirdi.

Tuzla Müteahhit ve İş Adamları Derneği (TUMİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kılıç’ın daveti üzerine, ilçede faaliyette olan müteahhitlerle yemekte bir araya gelen Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural, İl Başkanlığı’nda toplantıda olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın selamlarını ileterek başladığı toplantıda, sektörde yaşanan gelişmeler ve yaşanan sorunlarla ilgili istişarelerde bulundu.

Ayyıldız Sosyal Tesislerindeki yemeğe Tuzla’da faaliyette bulunan müteahhitler ve çözüm ortaklarına 2019 Yılıyla Birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca değişen yönetmenlik ile Kanunlar hakkında bilgi veren Teknik Başkan Yardımcısı Serhan Kural sunum yoluyla katılımcılara anlattı. Serhan Kural daha sonra müteahhitlerin sorularını da cevapladı.

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Serhan Kural, toplantı sonunda katılımlarından dolayı müteahhitlere teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki