TFF 2. Lig’den 1. Lig’e Yükselme Play-Off maçlarında rakiplerini tek tek devirerek Şampiyon olan Tuzlaspor, sezonu açtı.

Tuzlaspor 2020-2021 Sezonu hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını yaparak sezonu açtı. Tuzlaspor Tesisleri’nde Teknik Direktör Taner Taşkın yönetiminde ilk antrenmanını yapan Tuzlaspor’da yeni transferlerin hepsi ilk antrenmana katıldılar.

Sezonun ilk antrenmanı koşu ve ısınma hareketleriyle başlarken, futbolcular 5’e 2 ve pas çalışmaları yaptılar. Koşu ve açma germe hareketleriyle sezonun ilk antrenmanı tamamlandı.

Tuzlaspor bugün sabah yaptığı idmanın ardından akşam idmanıyla da yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

Tuzlaspor Turp Gibi Çıktı

Bu sezon TFF 1.lig'de mücadele edecek olan Tuzlaspor yeni sezon hazırlıklarına bugün tesislerde toplanarak başladı. Antreman öncesi covit-19 testi yapılan teknik heyet, futbolcular, yönetim ve kulüp personelinin test sonuçları negatif (-) çıktı.

Tuzlaspor Bolu’da Kamp Yapacak

Tuzlaspor’un 2020-2021 sezonu hazırlık kampı programı belli oldu. Mavi-Beyazlı Takımımız, 17.08.2020 günü Bolu Von Resort Otel'inde toplanacak. 15 günlük iki etap halinde ki kamp programı boyunca Tuzlaspor çalışmalarını otelin idman sahalarında gerçekleştirecek.