Okçuluk Tuzla'nın Okullarında Büyüyor

Bu haber 918 kere okunmuş.09 Mayıs 2018, Çarşamba - 15:41

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Tuzla Okçular Okulu” projesi kapsamında yapılan Okçuluk Turnuvası bugün başladı. Okçuluk Sporu; Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki okullarda yaygınlaştırılmakta ve Tuzla Belediyesi tarafından güçlü bir şekilde destekleniyor. 

Okçuluk Turnuvasına Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir ve Tuzla’daki okul müdürleri katıldı.

Turnuvada konuşma yapan Tuzla ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu,  “ Tuzla’da Okçuluk Okulu ile 800 öğrencimize; 44 eğitmen ile 24 okulda okçuluk eğitimi verildi. Gelecek yıl Allah nasip ederse, Tuzla’da Okçuluk sporu daha çok yaygınlaşacaktır. Bu güzel tablonun arkasındaki güçlü desteği için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya,  gösterdiği liderlikten dolayı Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır’a teşekkür eder,  okul müdürleri ve eğitmenleri çalışmalarından dolayı tebrik ederim” dedi.

Toplu resim çekilmesiyle başlayan turnuva iki gün sürecektir. İlk gününde ilkokul ve ortaokullar, ikinci gününde ise Liseler yarışacak olup, ödül töreni yarın yapılacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki