Okan Üniversitesi Hastanesi Tuzlaspor’a Sağlık Sponsoru Oldu

Bu haber 4173 kere okunmuş.11 Ekim 2017, Çarşamba - 16:43

Tuzlaspor Kulübü, Okan Üniversitesi ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Okan Üniversitesi Hastanesi, yapılan anlaşmayla Tuzlaspor’a Türk futbolundaki yükselişi sürecinde destek olmayı hedefliyor. Okan Üniversitesi Hastanesi bunun yanı sıra bölgemizde sağlıklı yaşam bilincini yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Tuzlaspor ve Okan Üniversitesi Hastanesi arasında yapılan anlaşmayla iki kurum arasında önemli bir sinerji yaratacak sponsorluk anlaşmasının imza töreni gerçekleştirildi.

Tuzlaspor ve Okan Üniversitesi Hastanesi arasında gerçekleştirilen imza törenine Okan Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan ve Tuzlaspor Kulüp Başkanı Murat Erdoğan’ın yanı sıra, Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Tunga Demirarslan, Okan Üniversitesi Hastanesi Yöneticileri, Tuzlaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kanıçok. Teknik Direktör Mehmet Birinci, yardımcı hocalar, futbol takımının tamamı, Tuzlaspor Kulüp Müdürü Selahattin Çevik ve İdari Menajer Suphi Tarım, Tuzla Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Okan Üniversitesi Hastanesi tarafından Tuzlaspor’a verilen kokteylin ardından imza törenine geçildi. İmza töreninde konuşan Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, “ Çocuklar ve gençlerimizin sağlıklı yaşam bilinci ile büyümeleri, spor ile iç içe yaşamaları çok önemli. Tuzlaspor, kadrosu çok genç bir alt yapıdan oluşmakta ve bölgenin yükselen değerleri arasındadır. Her iki kurum için de önceliğimiz sağlıklı yaşam olduğu için bu işbirliğinin anlamı çok yüksek. Bugün, burada bir arada olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Murat Erdoğan, Ümit Davala,  Cihan Haspolatlı, Yıldıray Baştürk gibi Türkiye’nin kıymetli futbolcularının, yönetimi devralması ile yeni bir döneme başlayan Tuzlaspor’u bölgenin en güçlü hastanesi olarak her zaman destekliyoruz ve daima destekleyeceğiz” dedi.

Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan’da yaptığı konuşmada, “ Tuzlaspor'un başlıca ilkelerinden olan sporcu sağlığı konusunda bize tam kapsamlı koşulsuz destek olan Okan Üniversitesi Hastanesi’ne teşekkür ediyoruz. Okan Üniversitesi Hastanesi ile kurumsal işbirliği konusunda anlaşmaya varmamızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu mutluğumuza eşlik eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz’’ dedi.

İmza töreninden sonra Tuzlaspor Kulübü Başkanı Murat Erdoğan ve  Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, iki kulüp arasındaki sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

Tuzlaspor Kulüp Başkanı Murat Erdoğan, Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan’a ve  Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Tunga Demirarslan’a üzerlerinde isimleri yazılı olan Tuzlaspor forması hediye etti.

Tuzlaspor'lu futbolcuların ve Tuzlaspor yönetim kurulunun Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan ile toplu resim çekiminin ardından program sona erdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki