Nafiz Hacıalioğlu BBP'den istifa etti

Bu haber 5197 kere okunmuş.26 Temmuz 2018, Perşembe - 12:19

Tuzla Büyük Birlik Partisi Teşkilat Başkanı Nafiz Hacıalioğlu yaptığı basın açıklamasıyla hem partideki görevlerinden hem de partisinden istifa ettiğini açıkladı.

NAFİZ HACIALİOĞLU'NUN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINI AYNEN YAYINLIYORUZ: 
24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde BBP Tuzla İlçe Teşkilatı’na üye oldum ve partim tarafından milletvekili aday adayı gösterildim.

Seçim sürecinde listelerde yer bulmama rağmen partim tarafından BBP Tuzla İlçe Teşkilatlandırma Başkanlığı’na getirildim. Seçimlerde var gücümle çalışarak partimin Tuzla’da en iyi sonucu alması için mücadele ettim. Bu süreç içerisinde bana destek veren aileme, arkadaşlarıma, siyaset yerel basın ve spor kamuoyundan çok sayıda arkadaşımızın, dostlarımızın abilerimizle büyük bir yol kat ettik ve BBP’nin Tuzla’da var olduğunu gösterdik.

BBP Tuzla İlçe Teşkilatı ile hiçbir sorunumuz yoktur. Ancak, seçimlerde ve sonrasında gelinen süreçte yalnız bırakıldığımı düşündüğüm için parti yönetiminde yaşanan bazı suçlamalar, gereksiz bahaneler ile ayrılmalar ve siyasi ahlaka yakışmayan, göz ardı edilmeyecek durumlar yaşanmasından dolayı BBP Tuzla İlçe Teşkilatlandırma Başkanlığından ve partimden istifa kararı aldım.

Faydalı olmadığım bir makamda fuzuli şagil olmak yerine Genel Başkan Mustafa Destici’nin ve partimiz İstanbul İl Teşkilatı Yönetimi’nin oraya kendileri için daha faydalı olacak birilerini tensip etmelerine imkan bırakmam gerektiğini düşünüyor ve bu sebeple BBP’de ki görevlerimden ve parti üyeliğinden istifa ediyorum.

Bundan sonraki Tuzla’ya, hizmet konusunda başka kulvarlarda hizmet etmeyi düşünüyorum.

Burada bizlere gönül veren, bizleri desteklen birçok arkadaşımız dostumuz, abimiz, büyüğümüz, küçüğümüz, BBP Tuzla İlçe Teşkilatı Yönetimi’ne herkese buradan çok teşekkür ediyorum. Allah’a emanet olunuz…
KAMUOYUNA DUYURULUR

 

Nafiz HACIALİOĞLU
BBP İstanbul Milletvekili Aday Adayı
BBP Tuzla İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki