Murat Erdoğan “ Tuzlaspor Kesinlikle Satılık Değil”

Bu haber 2481 kere okunmuş.20 Şubat 2018, Salı - 19:39

Tuzlaspor Kulüp Başkanı Murat Erdoğan ve Başkan Yardımcıları Cihan Haspolatlı ve Ali Kanıçok, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER)”i ziyaret ettiler. Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak, Murat Erdoğan’a dernek çalışmaları hakkında bilgiler verirken, “ Tuzla Gazeteciler Derneği olarak her zaman Tuzlaspor’un yanındayız” dedi.

Tuzlaspor Kulüp Başkanı Murat Erdoğan ve Başkan Yardımcıları Cihan Haspolatlı ve Ali Kanıçok, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyelerini dernek merkezinde ziyaret ettiler. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) Başkanı Oğuzhan Bayrak, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Bayrak, “Tuzla’da ki ve komşu ilçelerdeki gazetecileri bir araya getirerek güzel bir oluşum gerçekleştirdik. Tuzla’nın güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu olma yolunda kollarımızı sıvadık. Dernek kuruluşumuzun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen iyi projelere imza atıyoruz. Önümüzde gerçekleştireceğimiz çok güzel projelerimiz var. Bu kapsamda ilçemizin çeyrek asırlık spor kulübü Tuzlaspor’un her zaman yanındayız. 2.Lig temsilcimizin başarısı Tuzla’nın başarısıdır” dedi.

Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan İstanbul’da ilçe bazında gazeteciler olarak örgütleşen tek ilçenin Tuzla olduğunu öğrendiğini ifade ederek, “ Tuzlaspor kulübünü devraldığımız günden beri Tuzlalı gazetecilerin desteklerini her zaman gördük ve hissettik. Onları şimdi dernek çatısı altında görmek memnunluk verici  Başkan Oğuzhan Bayrak nezdinde tüm basın kuruluşu temsilcilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Son günlerde “ Tuzlaspor satıldı” söylentileri üzerine açıklamada bulunan Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan, “ Bu söylentiler üzerine bizleri arayarak Tuzlaspor’a talip olmak isteyen çok kişi oldu. Ancak biz her defasında kendilerine olumsuz yanıt verdik. Bu kulübü kesinlikle satmayacağız” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile bir gönül bağlarını olduğunu söyleyen Erdoğan “Şadi Başkana verdiğimiz bir söz var. Bu kulüp kesinlikle Tuzla sınırları içerisinden hiçbir yere taşınmayacaktır” dedi.

Tuzlaspor Yönetim Kurulunun hepsinin kendisini çok iyi bir Tuzlalı hissettiğini söyleyen Murat Erdoğan, “ Tekrar ediyorum bu kulüp kesinlikle satılık değildir. Eğer kendilerini bizden daha iyi Tuzlalı hisseden varsa kulübü zararına devretmeye hazırız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki