2-0 Hırvatistan’ın galibiyetiyle sonuçlanan; Türkiye-Hırvatistan Avrupa Şampiyonası Grup maçında sahanın yıldızı 37 yaşındaki Hırvat Futbolcu Luka Modric olurken, Bursa’da tribünleri dolduran taraftarlar, Modric oyundan çıkarken ayakta alkışladılar.

Türk taraftarlara sosyal medya hesabından teşekkür eden Modric, maç anında Türk taraftarları alkışladığı kısmı sosyal medya hesabına koydu.

37 yaşındaki Luka Modric, A Milli Futbol Takımımızın Hırvatistan ile Bursa’da oynadığı Avrupa Şampiyonası Grup maçında dakikalar 84’ü gösterirken oyundan çıktı. Modric oyundan çıkarken stadı dolduran taraftarlar Modric’i alkışladılar.

Maçın ardından sosyal medya hesabından Türk taraftarlara sosyal medya hesabından teşekkür eden Modric, Türk taraftarları alkışladığı görseli paylaştı.

Hırvatistan Teknik Direktörü Zlatko Dalic de maçın ardından, Türk taraftarları överken,  "Modric'e katmış olduğu değerli oyunu için ve taraftarlara da Modric'e saygısından dolayı teşekkür ediyorum. Türk halkı bizi çok iyi karşıladı. Herkese çok teşekkür ediyorum" demişti.