MHP Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na Demet Gültürk Atandı

Bu haber 6059 kere okunmuş.04 Haziran 2018, Pazartesi - 14:10

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı’nda Kadın Kolları Başkanlığı’na daha önce partide çeşitli görevlerde bulunan Demet Gültürk atandı.

MHP Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nda görev değişimi oldu. Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten Nilüfer Şahin’den boşalan koltuğa Demet Gültürk atandı.

MHP Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Demet Gültürk, 1981 İstanbul doğumlu. Milliyetçi, Ülkücü bir aileden geldiğini ifade eden Demet Gültürk gazetemize yaptığı açıklamada, “ 1981 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Özel sektörde yönetici olarak çalışıyorum. Milliyetçi, Ülkücü bir aileye mensubum. Bu davaya başlangıcım 1994-1995 lise yıllarında ortaya çıktı. O günden itibaren de Milliyetçi, Ülkücü değerlerime sahip çıktım. Aktif Siyasete 2015 yılında başladım. Milliyetçi Hareket Partisi Tuzla Şifa ve Mimarsinan Mahalle Başkanlığında 2015 yılından bu yana Kadın Kolları Başkanı olarak görev yaptım. Bu süreçte de gerekli özveride bulunarak davamıza hizmet ettim” dedi.

MHP Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Demet Gültürk, 2 Haziran 2018 Cumartesi günü atamasının MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve Yönetimi tarafından yapıldığını belirterek, “ Tuzlamızın Uç Beyi İlçe Başkanımız Sayın Volkan Beşiroğlu ve Yönetimi Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atamamı 02.06.2018’de Gerçekleştirmiştir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin de ifade ettiği gibi “ Türk milletinin içinden çıkan her kahramanı bir anne yetiştirmiştir” ve bu kahramanlardan en büyüğü de Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür. Biz Asena’yız, kuşatmalarda kalkan, teşkilatımızda cevval bir yürek, aklımızla, fikrimizle bazen yol başçı, bazen davamızda bir nefer. Biz varsak, yaşıyorsak, inanıyorsak, dünden daha fazla birbirimize güveniyor ve tutunuyorsak farklı olacak. Tuzlamızda kadınlarımız ile ilmek ilmek büyüyerek, vatanımıza, milletimize, bayrağımıza tüm değerlerimize sahip çıkacak nesilleri yetiştirmede üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Tuzla Kadın Kolları Olarak “Mutlu Kadın Huzurlu Türkiye’nin Teminatı” Milliyetçi Hareket Partisidir. “ Benden Desteklerini Esirgemeyen Tüm Tuzlalı Kardeşlerime ve Teşkilatımızın Tüm Mensuplarına Teşekkürü Bir Borç Bilirim” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki