Kent Konseyi’nden Silahlı Kuvvetlerimize Destek

Bu haber 896 kere okunmuş.01 Şubat 2018, Perşembe - 18:35

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Yönetimi, Türkiye’nin Afrin’de terör örgütlerine karşı yürüttüğü terör operasyonuna destek olmak amacıyla, Tuzla Askerlik Şubesi Başkanlığı’na giderek “Bizi de Askere Alın” dilekçelerini verdiler.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin bölgesine yönelik yaptığı operasyonu ilk gününden itibaren destekleyen Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir, bugün Tuzla Askerlik Şubesi Başkanlığı önünde bir basın açıklaması yaparak, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin operasyonuna destek olduklarını ifade etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından bir basın açıklaması yapan Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de sürdürdüğü operasyonu ilk günden itibaren desteklediğimizi ve destekleyeceğimizi hep ifade ettik. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünün korunması, terör unsurlarının ülkemizin hemen yanı başında bir ordu haline getirilmesi ya da bir terör ülkesinin kurulması karşısında dimdik durmaya devam edecek. Operasyonda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm Türk milletine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Vatanın bölünmez bütünlüğü için her an vatani göreve hazır olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim” diye ifade etti.

Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ergül Özdemir’in basın açıklamasının ardından, Tuzla Belediyesi Kent Konseyi yönetimi imzaladıkları “Bizi de Askere Alın” dilekçelerini Tuzla Askerlik Şube Başkanı İbrahim Alan’a teslim ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki